Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs pasim, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim, ha nem vagyok sem csúnya, sem antiszociális?

Figyelt kérdés
A kérdés fent adott. 17 éves lány vagyok, elég szép(nem beképzeltség, tényleg az vagyok, mások is ezt mondják), az osztályban népszerű vagyok.(Fiúk körében is, de inkább mint barát. Eleve kevés fiú van az osztályban, és egyikkel sem egyezik túlzottan a stílusunk, világnézetünk, szóval barátságnál több egyikükkel sem lesz.) Facebookról töröltem magam, semmi szükségem egy kirakatvilágra. És azóta semmi. Pedig az igényeim sem nagyok szerintem, csak nem szeretem a facebook függőket, és ezzel eleve elég sok korombelit kilőttem. Az utcán csak megnéznek, vagy max. egy füttyentést kapok, ismerkedni senki nem jön oda. Szórakozóhelyeken vagy az idősebbek 20pluszosok, vagy totál részegek jönnek oda. Van egy kialakult baráti köröm, de BARÁTI. Szóval jelenleg senkit nem ismerek, akivel lehetne valami komolyabb. Mindenki azt mondja, hogy egy szép lányt mindig betalálnak a pasik. De hogy? Igazából a netes ismerkedés nálam kilőve, suli is, bulikban amennyire látom, nem párkapcsolatot keresnek az emberek. Akkor meg hol kéne ismerkednem? ert már nagyon unok egyedül lenni. (Ennek ellenére nem kérek privátot, mint írtam, utálok neten ismerkedni.) Tippeket hogy hol találkozhatnék új emberekkel akik józan állapotban vannak?

2013. aug. 13. 01:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, kíváncsi leszek a válaszokra.
2013. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Sir Sarcasm ***** válasza:
94%
Azok miatt, amiket leírtál.. szerintem nem túl bonyolult. A környezetedben nincs senki aki kezdeményezne, a 20on felüliek nem kellenek, netet is kizárod, sulit is.. ha ezt választottad ne csodálkozz, hogy nem özönlenek a srácok.
2013. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
hát ne csodálkozz ennyit nyafogni nem jó a suliba nem jó a baráti körbe nem jó a neten nem jó a buliba nem jó a 20 évnél idősebb még a részeg se ezek után mit vársz...
2013. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Parkokban meg ilyen helyeken, de ha nem nagyon keresed a szerelmet, akkor a legváratlanabb pillanatban találhat be :)
2013. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Irj privatba :)
2013. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kaptam képet, szerintem kicsit sem szép.. sőt:DD
2013. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Itt tuti találsz józan állapotban lévő emberkéket.
2013. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A nettel tényleg mindent kizártam? Ez azért szomorú. Több ezer évig elég jól elvoltak nélküle is az emberek. A sulit meg nem én zártam ki, hanem a körülmények. Ismerkednék ott, ha lenne valaki, akivel nincs valami feloldhatatlan ellentétünk. De sem egy meleggel, sem egy füvessel, sem egy rasszistával, sem egy jehovással, sem egy egész nap WOW előtt ülővel nem tudok mit kezdeni.
2013. aug. 13. 01:32
 9/23 A kérdező kommentje:
Rólam képet? Tuti nem. Nincs fent rólam kép sehol, én meg nem küldtem. Na mindegy.
2013. aug. 13. 01:33
 10/23 Sir Sarcasm ***** válasza:

"A nettel tényleg mindent kizártam?"


Ilyet nem mondott senki, drágám. :)


A lényeget, azért sikerült megértened, ha a suliban nincs potenciális jelölt, az idősebbek nem érdekelnek, a környéken sincs senki, nem kezdeményez senki, buliban nem olyanok az emberek, neten nem akarsz, akkor ez van.. más lehetőség szerintem nincs. Legyél kicsit nyitottabb, várj és majd összejön valakivel.

2013. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!