Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder mennyire jo parkereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder mennyire jo parkereso? Volt akinek mar összejött normalis kapcsolat? 22/L

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem regisztráni minden jött ment aki csak viccböl van fent, biztos jobb lenne.

Én azt tapasztaltam , hogy sok a ri..nc.

Azok meg nem az eseteim.

2020. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

egyik barátnőmnek összejött egy normális sráccal

kb 3 hónapja vannak együtt és teljesen okés a srác

2020. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött össze onnan normális férfi, de hallottam már pozitív példákat is!
2020. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BigUncleZ ***** válasza:

Nekem még nem sikerült azt tudom.

Ahogy látom itt vannak olyanok akiknek összejött, de a kivétel erősíti a szabályt.

Esetünkben azt, hogy nem való mindenkinek a tinder, függetlenül attól, hogy egy szenny.

22 F

2020. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal találkoztam onnan es nagyon korrekt volt és nagyon rendben volt. Szerencse is kell hozzá de ott is vannak normális jó emberek mint mindenhol máshol. Próbáld ki, persze nem egyből fejest ugrani csak szépen lassan.
2020. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi pozitív élményem nincs vele kapcsolatban. Nem tartom magam csúnyának, van munkám, normális életet élek, mondhatom, hogy tanult, intelligens ember vagyok, de ezek a dolgok nem jók oda. A Tinder csak alkalmi kapcsolat kereső olyanoknak akik nagyon a külsőségekre mennek.

Férfiként nekem fél év alatt nem volt egyetlen normális beszélgetésben sem részem, kb. 5-6 "match" ha volt. Az egész alkalmazás arra megy ki, hogy fizesd ki a prémium tagságot. Én nagyon nem ajánlom...

Nőként is ha komoly kapcsolatot keresel szerintem felejtsd el, ha viszont csak alkalmira vágysz akkor pont neked találták ki. Még válogathatsz is.

2020. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Bárhol lehet normális kapcsolatot találni. Nincs szabály, hogy itt igen, ott nem.



Azt látnod kell, hogy a tinderen és hasonló helyeken mindig nagy a vadászat, így csak tőled függ, hogy felteszed e magadnak a kérdést, hogy a frissen megismert "világ legjobb férfije" vajon miért tőled akar valamit.


Ha erre a kérdésre van válaszod, akkor hajrá! Ha nincs, akkor tudd, hogy csak egy estére kellesz :D

2020. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem még nem jött össze onnan normális nő, de hallottam már pozitív példákat is!


Hát ha nő vagy akkor hamar rád jöhet a hányinger, majd meglátod miért.


Ha férfi vagy akkor szintúgy, csak más okokból.


Szívás az egész.

2020. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Barátnőm a párjával 2 éve vannak együtt.Ott ismerkedtek meg.Illetve van egy fiúbarátom ők három éve vannak együtt és már gondolkodik hogy megkérdi a kezét a csajszinak.

Én személy szerint megpróbáltam a tindert de csak olyanokkal hozott össze a ott sors akik csak kefélni akartak.Nekem nem jött be.Az univerzum büntet.

23 N

2020. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!