Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért zavarja a szingliket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért zavarja a szingliket, hogyha egy idős vagy középkorú férfi anyagilag olyan sikeres, hogy huszonéves nővel jön össze?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 12:13
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát de a férfiak a fiatal nőkhöz vonzódnak, aztán ahogy idősödnek a náluk egyre fiatalabbakhoz. Akkor az miért lúzerség, és nem óriási siker, hogy valaki még 60 éves korára is össze tud azzal jönni, aki a legjobban tetszik neki?
2020. ápr. 28. 12:30
 12/30 A kérdező kommentje:
Egy kiemelkedősen sikeres 50 éves férfi miért az 50 éveseket nézze, ha bejön a 20-asoknak és 30-asoknak is? Akkor nem a korosztályában kutyának sem kell, hanem egyszerűen túl sikeres a korosztályához, nem?
2020. ápr. 28. 12:31
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon, amit akar, de miért zavarja jobban, ha valaki apakomplexus miatt van vele, mintha a pénzéért?
2020. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a kiemelkedő siker ha szeretnek és önmagamért vannak velem. Aki pénzen veszi a nőket, az nem sikeres, hanem egy pénzes lúzer. Szolgáltatást vásárol. Fogalma sincs a normális emberi kapcsolatokról. Ez senkit nem zavar, nem azért szólják meg, hanem mert ez egy emberi selejt. Ennyi.
2020. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
És olyan nincs, hogy simán szerelemből van vele?
2020. ápr. 28. 12:39
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
A férfi részéről esetleg előfordulhat, de a fiatal nő biztosan nem lesz szerelmes a vén zsírosba.
2020. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az hogy pénzes lúzer az nem ellentmondás? Egy lúzer hogy lehet pénzes? :D Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy lúzer világbajnok, vagy hogy lúzer nőcsábász?
2020. ápr. 28. 12:42
 18/30 anonim ***** válasza:
28%
Először azt akartam írni, hogy senkit nem zavar. Aztán ahogy olvastam a kommenteket, rá kellett jönnöm, hogy jópár embernek komoly lelki megterhelést jelent ebben a tudatban élni. :D Látatlanban ilyen jelzőkkel minősíteni embereket, csak mert nagy a korkülönbség...jó hogy nincs megszabva, hogy ki hány évessel, meg mennyire vagyonossal jöhet össze. Nem értem, miért zavar ez bárkit is.
2020. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, csak ne nálam próbálkozzon.
2020. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A 60 éves már öreg, nem középkorú.
2020. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!