Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért zavarja a szingliket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért zavarja a szingliket, hogyha egy idős vagy középkorú férfi anyagilag olyan sikeres, hogy huszonéves nővel jön össze?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 12:13
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Az öregkor az nem 75-90 év?
2020. ápr. 28. 13:00
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy pénzes lúzer az nem ellentmondás? Egy lúzer hogy lehet pénzes?"


Miért ne lehetne? Karrierjében sikeres, másban, mondjuk nőzésben lúzer.

2020. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%

Megszolni az irigyseg miatt szoljak meg, nyilvan ha egy 60eves 20evessel van egyutt o is tisztaban van vele h nem a "lelkeert" fekszik le a no vele, de kit erdekel ha o jut jo nohoz?? Ahogy en latom sok fiatal parral rendelkezo is valamilyen erdek miatt van egymassal most az kb mind1 h penz, lakhatas, jo szex, jo tarsadalmi statusz a lenyeg h erdek kapcsolat. Meg vannak szerelemre, kolcsonos szeretetre epulo kapcsolatok is de nem olyan sok es nem is jut mindenkinek belole eleteben.


A lenyeg h altalaban azok szolnak meg masokat akik vagy irigyek vagy, vagy artasz nekik vmivel. Esetunkben az elsorol beszelnlunk, vagy vegul is vehetjuk ugy h mivel csokkented a fiatal no kinalatot ezzel artasz a fiatal ferfiaknak, de ennyi erovel minednkire irigykedhetnenek akinek van kapcsolata...

2020. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt nyíltan elítélem, ha valaki "anyagilag" annyira sikeres, hogy xy-nal jön össze. Az anyagi sikereket és az emberi kapcsolatokat én teljesen külön lapon kezelem, egyrészt én sem vagyok kíváncsi senki anyagi helyzetére, másrészt én sem a pénzem miatt szeretnék vonzóbbá vagy jobb emberré válni bárki szemében. Ettől függetlenül ha valaki más másképp gondolja, akkor nem szólok bele, semmi közöm hozzá, de az én életemben ilyen nem fordulhatna elő.
2020. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%

"És olyan nincs, hogy simán szerelemből van vele?"


Nem igazán.

2020. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Láttál te már idosebb csóró munkást fiatal, tanult nővel?
2020. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

15:16

Az irigység a 7 fő bűn egyike.

" Az anyagi sikereket és az emberi kapcsolatokat én teljesen külön lapon kezelem" -- Egy klasszikust idézve: "lófaxt mama"

Persze! 100% eséllyel játszik egy hajléktalan.

Esetleg egy betanított munkás, amikor 2 diplomád van és több idegen nyelven beszélsz.

Lehet van aki azt választja, hogy Pistikével elmajszolja a hazulról vitt hamuban sült pogácsát a legközelebbi parkban. Ha tengerpartra akar menni, akkor kifizeti az ő részét is.

Az ember saját preferenciái alapján választ a lehetőségei közül.

Itt jön egy másik főbűn: A kevélység. Amikkor valaki úgy érzi különb a másiknál. Joga van elitélni, miközben saját erkölcsi felsőbbrendőségét hangsúlyozza.

A többi is megvan?

2020. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#27 mire lennék irigy? Arra, hogy nekem nem jutott 50 évvel idősebb pénzes fater, akinek a golyóit szopkodhatnám? Fiatal nő vagyok, ha ez lenne a mániám, akkor szerintem percekbe telne találni egyet.

Óvodás szintű vita az, hogy ha bármivel nem ért egyet az ember, érvek helyett az a visszavágás, hogy "bibibí, csak irigy vagy!", hogy onnantól észrevétlenül (és az ütős érvek hiányát stílusosan elsumákolva) ki is csusszanjunk a kulturált vitából, hogy közösen kiröhögjük és megszégyenítsük az irigy hülyegyereket. Személy szerint előbb sütnék hamuban sült pogácsát Pistikének, minthogy prostituáljam magam valami vén f...nak egy sz#ros nyaralásért cserébe. Erkölcsi felsőbbrendűség pedig igenis létezik és szerintem nem kell szégyellni, ha bizonyos erkölcstelen dolgokat ellenzek (ettől még természetesen senkinek nem muszáj velem egyetérteni, továbbra is úgy él mindenki, ahogy neki megfelel, nekem pl személy szerint prostitúció nélkül felel meg az életem).

2020. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
"percekbe telne találni egyet." Lol! A puncson is sokan így gondolták. Azután....?
2020. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Mert belegondolok, hogy a férfi akár az apám is lehetne, a lány meg a lányom.

És belegondolok, hogy az apám is így néz a korombeli nõkre, barátnõimre és egy idõsebb tud-e rám úgy nézni, hogy hú de meg...

Volt egy párom, aki meg volt róla gyōzõdve, hogy egy nõt úgy lehet megtartani, ha szinte kitartod, de anyagilag mindenképpen jobban kell állnod nála (hipergámia?). Nem voltam hajlando trófeabarátnõ lenni, és gyomorforgatónak tartom azt, amikor egy férfi meg akar venni egy nõt vagy pènzzel akar dominanciát gyakorolni

2022. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!