Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelen külsejű pasikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen külsejű pasikon még a PUA bohóckodás sem segít. Mit lehet akkor tenni?

Figyelt kérdés

Az ország egyik legnagyobb PUA mestere is elismerte, hogy a nőknek a 8-as pasiktól felfelé kezdődik az "élet". 7-es alatt meg szinte semmi esélyed, mert erősen túlkínálat van férfiakból a társkeresésnél. Még ő maga is elismerte, hogy 7-es alatt semmilyen trükk meg technika nem segít sem élőben, sem online. Annyit lehet tenni kiretusáltatod a profilképedet olyanra, hogy az anyád se ismerjen rád, de az első randin úgyis kiderül minden és általában borzalmasan kínos helyzet lesz és persze soha viszont nem látás.

Mit lehet akkor mégis tenni ha nem vagy szépfiú? Semmit?


2020. ápr. 30. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
5-7 pontos külső között annyit tudsz tenni, hogy annyira leadod az igényeid, hogy megelégszel az 1-4 közötti ragyás fejű kövér nőkkel is. Ha ehhez nincs gusztusod, akkor egyedül fogsz meghalni, mert a nők nem fogják lejjebb adni az igényeik, ezért neked kell.
2020. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Baromság
2020. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Azért nézz már szét az utcán (majd nem lesz kijárási korlátozás), hogy hány "8 alatti" hapsi sétál néha nem is akármilyen csajjal...

32F

2020. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Az lehet, hogy a társkeresésnél erős túlkínálat van a férfiakból, viszont jól kinéző férfiből kevés van, nagyon kevés. Ezért a nők döntő többségének nem jut jópasi, csak kell egy kis idő, mire ezt a nők belátják. Olyan 30 éves kor környékén már többnyire minden nő számára világos, hogy vagy leadja külsőre az igényeit a valós választékhoz igazítva vagy egyedül marad/egyedül nevelheti gyerekeit.


Nem véletlen mondják mindig, hogy 30 felett valamelyest könnyebbé válik az átlagos külsejű férfiak helyzete, ugyanis akkor már egyre kevésbé tehetik már meg a nők, a kevés jópasinak tartogatják magukat.


Tehát, várni kell.

2020. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szétveti az agyamat ez a sok tudás ami itt felhalmozódott.
2020. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"a nőknek a 8-as pasiktól felfelé kezdődik az "élet"."

Bakker, most kell megtudnom, hogy minimum 8-as pasi vagyok?

2020. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Én ha szétnézek az utcán, akkor nagyon sokszor átlagos, vagy akár még mondhatni csúnyácska férfit is látok helyes, vonzó nőkkel, akiket én is elfogadnék magam mellé.
2020. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez butaság szerintem. én amikor még csajoztam ( nem voltam nős), akármilyen nőt beoltottam, pedig nem voltam soha egy adonisz, viszont laza, rámenős és nagy dumás igen. ez be is jött mindig:)
2020. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy a férfi az ördögnél legyen egy fokkal szebb.


Nem tudom, hogy a jelenlegi elvárások és közösségi médiás vetítés idejében ez mennyire állja meg a helyét... :D

2020. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tipikus szép 20 éves nőknek lehet, hogy 8-castól kezdődik, de a csúnya lányoknál kb. 4-estől.
2020. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!