Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig az életképtelen férfiakat fogom ki?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 22:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
28%
Mert csak a külső számít neked egy kapcsolatban.
2020. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%

41%: mert a jo pasik életképtelen?


Téged sem az eszedert szeretnek.

2020. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Férfiként én is bevonzom a problémás nőket. Itt is leírtam életem leg gázosabb randijait. Unokahugommal,tegnap emlegettük a két legviccesebbet.

Elkezdtem én is okokat keresni.

Kiskoromban kiderült nem vagyok az a tudós palánta, kézügyességem is csak közepes. Bár bizonyos dolgokban nagyon is tehetséges. +Bal kezes lettem.

Szüleim egy nagyon erős gimibe adtak (anyukám tanítónő) 10 évesen. Ott mindig is elnyomott lenézett gyerek voltam,belém oltották,hogy egy sz..r ember vagyok. Aztán rájöttem nem én vagyok gyenge az iskola erős. Disgráfiás lettem.....De 2 nyelvizsgát vért izzadva megcsináltam,diplomám van ,bár egy zsenge főiskolán.

Mivel gyenge elnyomott szerencsétlen voltam,az ilyen nőket akarom mindig felemelni....

2020. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, elgondolkodtam azon is, hogy velem van a baj..

De valahogy nem tudok elszakadni a kitűzött tervektől/céloktól.

Természetesen szeretnék családot.. talán pont ezért nem igazán vonzanak ezek a szorakozzunk a masikkal egy kicsit dolgok.

Viszont azt se lehet mondani, hogy az elso randi utan mar azzal traktalom a masikat hogy nekem gyerekre eskuvore stb lenne szuksegem. Ha jon a kerdes valaszolok. Vagy tetszik vagy nem alapon.

Es ilyenkor jon sokszor az, hogy a partnernek mondjuk az a fontos legyen szep auto, bulikazzunk es hasonlok. Kb itt kifujt a terv.. jo mondjuk ez egy rettento szelsoseges pelda.

2020. máj. 1. 10:27
 25/29 A kérdező kommentje:

Pedig nincsenek nagy elvarasaim.

Nem a kulsore megyek es nem is arra kinek mennyi penze van.

Tisztesaegesen dolgozok en is. Nem kell engem eltartani.. az elozo probalkozasnal meg pont ez volt kihasznalva. Az illeto a tipikus szoke kek szemu szep autos fiatalember volt.. sose gondoltam valaha szobaallok az ilyennel.

Es kezdodtek a bajok.. lusta volt, unalmas.. mert a fekvesen es a tvn kivul mast kb nem ismert. Persze eljart dolgozni, de ettol fuggetlenul nagyon sok minden az en zsebembol ment, en csak alapvetonek gondoltam, hogy ne o fizessen mindig.. es ebbol az lett hogy rammaradt mar szinte minden. O pedig elvolt kenyelmesen..

2020. máj. 1. 10:44
 26/29 anonim ***** válasza:
79%
#17: Na azért a nőkről is lenne mit mesélni. Sokan csak rinyálnak, hogy rájuk soha egyetlen pasi sem figyelt fel, ők nem kellenek senkinek, max. csak a színesbőrű segédmunkások fütyülnek utánuk az utcán, de amikor ott van a normális módon érdeklődő illető, akkor ilyen-olyan indokkal lerázzák. Tudom, mert én is leveleztem itt nem egy ilyennel, és érdekes módon kb. mindig vagy szó nélkül leléptek, vagy elhárították a komolyabb ismerkedést, pedig tényleg normálisan kommunikáltam velük, és sosem küldtem képet semmilyen testrészemről. De persze meg lehet magyarázni, mert ki tudja, lehet, hogy valami pszichopata gyilkos vagyok, vagy biztosan csak "arra" hajtok. Szóval én egy idő óta már képtelen vagyok komolyan venni azokat a nőket, akik azt állítják, hogy irántuk soha egyetlen normális ember sem érdeklődött. A másik "kedvenc" női csoportom az előbb említettekhez hasonló. Amikor pl. kiírnak egy kérdést, hogy mégis hol ismerkedjenek normális férfiakkal, és akármilyen választ adunk, mindig hárítanak. Neten nem ismerkednek, mert ki tudja, ki van a másik képernyő előtt, tömegközlekedésen nem ismerkednek, mert az nem arra való, utcán, boltban nem ismerkednek, mert sietnek, szórakozóhelyen nem ismerkednek, mert ott úgyis mindenki csak dugni akar stb. A harmadik "kedvenc" női rétegem az, akik huszonévesen beleragadnak egy bántalmazó kapcsolatba, ahol a fickó kihasználja, netán még bántalmazza is őket. Pedig se gyerek, se vagyonközösség nincs, boldogtalanok, mégsem lépnek ki. Szóval ezek alapján nagyon sok nőt is el lehetne ítélni...
2020. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy a 17-es vérlázító válasza itt maradhat, az hatalmas szégyen.

9/10 férfi életképtelen?!

Meg Jézusom, ezek az értelmetlen picsogások.

Csupán mellesleg, az nem zavar senkit sem, hogy a kérdező is bevallotta, hogy a legutóbbi partnere, akire most kiakadt teljesen tipikus szépfiú szép kocsival eset? És mi férfiak most is arról érveltünk, hogy ti ne kúrójanikat válasszatok, hanem értelmeseket. Erre ti minden felelősség alól kitértek, azt mondjátok jól döntöttetek, nem a ti hibátok.

2020. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyönyörű hogy a nők nemhogy férfiszámba, de emberszámba sem veszik a legtöbb férfit.

Aztán úgy beszélnek a férfiak azon rétegéről akik bejön nekik mintha az a teljes férfitársadalom lenne

Soha nem fog leesni nekik az önnön szűklátókörűségük, inkább szenvednek

2020. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Leírtad majdnem a választ, véget ért egy 5 éves kapcsolatod, ahol megvolt a harmónia, így hülye szó, de "elkényelmesedtél" és nem nagyon tudod kiismerni a másikat az elején, hogy megtudd érdemes-e tovább foglalkozni vele, vagy nem.
2020. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!