Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becslésed szerint tízes skálán milyen szinten állsz és milyen szintű emberekkel vagy hajlandó párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Én 1/10-es szinten állok, mivel 0 nem adható és 8-as szint alatt senkivel nem vagyok hajlandó párkapcsolatot kialakítani.

2020. máj. 1. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez a skálázás nem reális. Nem vagyok olyan, akiért mindenki odalenne, de ha tetszek valakinek sokkal magasabb szintre fog helyezni, mint amire én gondolom magam.
2020. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
9/10 amióta kemény edzésnek köszönhetően szuper alakom lett. Azelőtt olyan 7/10 talán. Ezzel együtt nőttek kissé a külsővel kapcsolatos elképzeléseim, "elvárásaim" is. Korábban bejöttek a mackós (nem elhízott!) alkatú férfiak, amióta a sport, mozgás, egészség szerbes része az életemnek, azóta egyáltalán nem. Most már az ízlésesen izmos (nem szétgyúrt), esztétikus test fontos nekem egy férfiban. De nem kompenzál egy nem túl megnyerő belsőt, egyéniséget.
2020. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

7


5 alá nem mennék


csak az a baj az 5-6-os csajoknak is legalább 8-as csávó kell

2020. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos 1-2/10 nő vagyok, de ettől még nem tudok vonzódni az ugyanilyen szintű férfiakhoz én sem (ahogy fordítva sem jellemző). Marad az egyedüllét.
2020. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

5/10nek mondanám magam

Sajnos nem vagyok olyan vékony (bár már teszek a célomért, remélhetőleg hamarosan el is érem a kívánt eredményt) de az arcomat sokszor dícsérik, így a kettő talán kompenzálja egymást


Volt már olyan 3/10es és 7/10 barátom is, mindkettővel évekig ismertük egymást (gyerekkori barátok)

Inkább a személyiségre figyelek egy férfinál

2020. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazán belőni magam, mert elég sokszor más a hajam és már ez eleve más megjelenést ad nekem. Néha 2/10-nek érzem magam, néha 6/10-nek.

4-5/10 alatt nem akarok párkapcsolatot. Akikkel eddig volt valami, ott volt szépen szórás.

Amúgy külső terén nem olyan nagyok az elvárásaim, de belső terén óriásiak.

2020. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nulla nem adható,így a saját "szintemet" nem tudom belőni(valahol mínusz három körül vagyok).Nem akarok párkapcsolatot.
2020. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Küllemre 5-6. Jellemre: 6-7. F
2020. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4/10-es 27 éves férfi vagyok. Rohadtul nem hiszek a pontozásban, de ha ha már eddig elviseltem a magányt, innentől kezdve nem fogok akárkivel összeállni csak azért, mert úgy nézek ki, ahogy. Annak mi értelme, hogy hosszú éveket kényszerülök várni, majd a végén szembeköpöm magam és leállok egy olyan nővel, akihez nem vagyok képes hozzáérni se? Csak ugye sajnos ez fordítva is így van, szóval patthelyzet. Mondjuk én már fel is adtam, szóval ha nem jön magától valaki, én nem kapálózok fölöslegesen. Csináltam már magamból hülyét pont eleget, nem megyek többé házhoz a lóphacért.
2020. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

6/10 nő vagyok.

5/10 pasi szóba jöhetne még.

2020. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!