Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 27 éves srácnak hol lenne érdemes ismerkednie a járványhelyzet utáni felszabadulás után a nyáron?

Figyelt kérdés

A tipikus átlagos (nem kifejezetten jóképű, de teljesen elfogadható külsejű) Pest megyei (Budapest elérhető közelségben) srác hobbikkal (bár nincs most kocsi az gáz tudom, most csak motorom van) akinek viszont eddig nem volt szerencséje a nők terén, és kicsikét visszahúzódó, nehezen ismerkedős típus, hol érdemes elkezdenie élőben úgy hogy némi sikerélményre legyen reális kilátása?

A netes társkeresés nem nyerő eddig, akkor élőben milyen lehetőségek vannak még arra hogy szerethető egyedülálló lányra találjon az ember?

Az önfejlesztős, a fikázós meg a ne görcsölj rá típusú válaszadók inkább kerüljék el ezt a kérdést, egyik sem érdekel túlzottan!



2020. máj. 7. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Célpontnak mucsaröcsögét is megjelölhetnék, de ha az ott jelen lévő csajoknak nem jössz be, akkor bukta. Ezért gyakorlatilag bárhol lehet ismerkedni, csak legyen nő aki hajlandó veled leállni. Nincs konkrét helyszín. Azthittem 27 évesen a "hol ismerkedjek?" kérdést már kinövi az ember. Elég gyerekes kérdés.
2020. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Honnan veszed, hogy a járványhelyzet felszabadul? Add.1.

Add.2. Idáig mi a ló nemiszervét csináltál? 27 éves vagy waze.

Add.3. Ha nincs fejleszteni kedved, meg ilyen hasonló szarságok (amik nem azok), akkor mire fel vársz csodát?!

Summa summárum: Kezdj el normálisan ránézni magadra! A szociális képességeid a béka segge alatt, pluszban a személyes képességeid a béka pinnáája alatt, szóval, a csoda csak a mesékben, kezdj el magadon dolgozni haver, mert a kuuurva életben nem lesz nőd!

Nincs mit! A számlaszámom privátban.

2020. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hogy az én kérdésemet miért az ilyen férgek találják be akikre a kutya nem kíváncsi nem is értem

Na persze a kérdésre sem képesek válaszolni, de inkább bele sem olvasnának

2020. máj. 7. 18:53
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg, ez engem is érdekelne, hogy mégis milyen választ vársz.

Koncert, fesztivál még nyáron sem lesz, ezt te is tudod.

Azt is, hogy van net (Tinder és társai), strand, parkok, szórakozó helyek (beülős, táncolós egyaránt). Ha van baráti köröd, akkor velük is ill. az ő ismerőseikkel is fogsz találkozni.


Szóval, tőlünk mégis mit vársz? Konkrét címet?


"hol érdemes elkezdenie élőben úgy hogy némi sikerélményre legyen reális kilátása?"


Ezt 27 évesen komolyan gondolod?! Azt hiszed, hogy XY pesti discoban majd elhajtanak a csajok, de YZ tihanyi kocsmában majd a top modellek is összeállnak akárkivel?

Ha a kérdésed komoly, akkor komoly baj van fejben.


32F

2020. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
1es voltam. Én végigolvastam, de egy adott helyszín lehet nem oldja meg a problémád. A talán pedig mindenhol ott leledzik. A kiszemelted ágyáig még el is kell jutni. Ami vagy sikerül, vagy nem. 50-50% esélyed van bárhova mész ismerkedni. Itt minden azon áll vagy bukik, hogy mennyire jössz be a csajnak. Ahhoz képest, hogy visszahúzódó, nehezen ismerkedős típus vagy jó nagy pofád van! Vegyél vissza köcsögarcú! Normálisan válaszoltam! Örülj, hogy írtam! Csak segíteni akarok!
2020. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Koncert, fesztivál... 32/F, te komolyan azt hiszed, h az ilyen oda mer menni egy NŐHÖZ... Járvány ide, járvány oda, ennek az egyednek mindegy. Nőhöz nem fog jutni sosem. Persze férgezni tud, de hogy magába nézzen azt nem...

Fejleszd a szociális képességeid!!!!!!!!!

Értem??

Nem, akkor egyedül fogsz megrohadni. Ennyiiii.

2020. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Mivel már semmiben sem kell fejlődnöd, pont ott találsz társat mint bárki más, azaz bárhol, bármikor. Az mondjuk probléma lehet, hogy egy arrogáns sheggfej vagy.
2020. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát a gyakorin jópár hasonló kérdés is van, de persze ahogy látom leginkább csak engem találnak meg a rosszindulatú, okoskodó senkiháziak (tisztelet a kivételnek)

Én arra voltam kíváncsi példának okáért hogy Pesten milyen/melyik szórakozóhelyet ajánljátok konkrétan, hol érdemes bulizni úgy hogy jellemző legyen a jó lehetőség az ismerkedésre is.

És ez a 32/f ennyire sötét hogy azt hiszi semmilyen rendezvény nem lesz még vagy évekig emiatt a sz.rság miatt? Egy koncertre már van is jegyem nyár derekán, szóval kötve hiszem.

Viszont szerettem volna bővíteni a kört ahol jó szórakozási lehetőségek vannak, hát úgy látom rossz helyre jöttem, vagy csak rosszkor írtam ki a kérdést

2020. máj. 7. 20:00
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
minden szórakozóhelyen lehet ismerkedni, ahogy minden sarkon, utcán, boltban, munkahelyen lassan a marson is.
2020. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9#

Nem mondod? Komolyan beszélsz? Úgy néz ki eddig tévedésben éltem de most aztán megvilágosodtam bakker...

2020. máj. 7. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!