Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 27 éves srácnak hol lenne érdemes ismerkednie a járványhelyzet utáni felszabadulás után a nyáron?

Figyelt kérdés

A tipikus átlagos (nem kifejezetten jóképű, de teljesen elfogadható külsejű) Pest megyei (Budapest elérhető közelségben) srác hobbikkal (bár nincs most kocsi az gáz tudom, most csak motorom van) akinek viszont eddig nem volt szerencséje a nők terén, és kicsikét visszahúzódó, nehezen ismerkedős típus, hol érdemes elkezdenie élőben úgy hogy némi sikerélményre legyen reális kilátása?

A netes társkeresés nem nyerő eddig, akkor élőben milyen lehetőségek vannak még arra hogy szerethető egyedülálló lányra találjon az ember?

Az önfejlesztős, a fikázós meg a ne görcsölj rá típusú válaszadók inkább kerüljék el ezt a kérdést, egyik sem érdekel túlzottan!



2020. máj. 7. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Aki tud ismerkedni, az mindenhol tud. Aki nem tud, az sehol nem tud. Milyen szórakozóhelyet akarsz? Nyitva se lesznek még nyáron valószínűleg. Meg ha azt mondom “Ötkert”, akkor oda fogsz menni minden áldott héten? Az összes szórakozóhely megfelel erre a célra. Ez is egy újabb felesleges barom kérdés. Vagy mit szeretnél? Nincs a hülyeségedre konkrét válasz. Ha meg azt mondom boltban, tömegközlekedésen, utcán, suliban, munkahelyen stb akkor az se fog tetszeni neked.

Visszahúzódó létedre nagy szád van itt, pedig alapvetően segítő válaszokat kaptál (volna), csak neked semmi nem jó. Várj a csodára akkor.

2020. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ha csak azt írod "Ötkert" az már önmagában értékelhetőbb válasz lett volna a többinél valóban, hisz utánanézve kipróbálhatom hogy mennyire jön be a hely

De ez a többi oltogatós duma hozzá, na ez így értékelhetetlen, illetve csupán piros kézzel értékelhető

2020. máj. 7. 20:17
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
#11 látod milyen béna vagy? Most kaptál egy piros kezet. Szerintem haza se menj, mert az asszony megöl, ha megtudja hogy kovácspistike93 piros kezet adott neked.
2020. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Én szégyen nem szégyen a tinderen jöttem össze a barátnőmmel, láss csodát nem lehetetlen. Élőben szerintem sokkal nehezebb mivel ahol úgymond kínálja magát a lehetőség sokkal több embernek kell megfelelned mint pl a baránők, akik befolyásolják a kiszemelt hölgyet is. 27 évesen, pláne ha nem vagy túl magabiztos szerintem már nem szabad ennyire lutrizni, hogy pl fesztivál vagy ilyesmi, kicsi is az esély meg hát lehet foglalt. Én maradnék az online társkeresésnél de lehet elfogult vagyok.
2020. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

#8-hoz a #4-es vagyok. Van egy mondás, hogy amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. Szóval, ennek szellemében folytatom válaszom:


Figyelj Pityuka! Ha legalább 1x f***verésen és siránkozáson kívül másra is használnád a netet, olvastad volna, hogy augusztus 15-ig az összes 500 főtől nagyobb rendezvényt törölték. Guglizz rá, paraszt! Mellesleg, hol írtam én azt, hogy évekig nem lesz semmi!? Erről a nyárról beszéltem. És még én vagyok a sötét...


Rögtön h*lyének tartasz mást, mert te "kötve hiszel" valamit. És a legjobb, hogy a semmire fel hiszed magad valakinek. Itt p!csogsz, hogy írjunk már valami helyet, ahol a hozzád hasonló bal herének is lehet sikere (mintha létezne ilyen, de megsúgom, hogy nincs), aztán amint valaki normálisan válaszol, még neked áll feljebb.


Jujj, mindjárt jön a piros kéz, annyira félek :D Sebaj, engem legalább egy olyan csaj "vigasztal meg" emiatt a trauma miatt, amilyenről te még álmodni sem mersz...

2020. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A tinder megvan, de nem megoldás, szerintem nekem nem működik, csak a durván nyomi lányokat vonzom be, a többiek nem is válaszolnak bármilyen frappáns szöveget tolok nekik.

A fesztivál vagy buli lehet pont nem fog bejönni sohasem, de ha jól érzem magam már megéri. Amúgy koncerten volt már jó tapasztalatom, tehát rossz nem lehet.

Egy jó szórakozóhely nem ártana, vagy valamilyen szabadidős központ, ahol érdekes dolgokban lehet részt venni csoportosan, érdekes embereket megismerni.

Dehát ebben a kérdésben már nem sok jóindulatra számíthatok úgy látom

2020. máj. 7. 21:11
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
De há te is “durván nyomi” vagy. Vagy az elviselhetetlen stílusod meg a visszahúzódóságod ellenére bombanő kéne? Ne álmodozz
2020. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ha konkrét helyet kérsz, akkor tessék. Válassz egyet.

Esetleg kérd meg a barátaidat, hogy hozzanak össze egy hozzád illő csajjal egy közös kerti sütögetésen/strandoláson/ tökmindegy hogy hol ha a csaj is eljön.

2020. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is poén. "járványhelyzet utáni(járvány vége) felszabadulás után(újra járvány) a nyáron?"
2020. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!