Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél olyan lánnyal, aki sokkal jobb anyagi helyzetben van mint te?

Figyelt kérdés

Sajnos rólam van szó, egyáltalán nem vagyok pénzes, sose voltam. Szegény se vagyok, mert telik a mindennapi életre, viszont a félretett pénzem kb 0, pár ezer Ft. Egyetemista vagyok, úgyhogy többek közt ezért van így. Megismerkedtem egy lánnyal kb féléve, aki nagyon szép, belsőre is teljesen okés, viszont nagyon szeret pénzt költeni. Ez még nem is zavarna, mert megteheti, a családjának sok pénze van, ezáltal neki is + zsíros pozícióban dolgozik. Valami elkezdett alakulni köztünk, viszont félek, hogy nem lennék elég jó neki. A lányt úgy képzeljétek el, hogy ha gondol egyet megveszi a legújabb iPhone-t, vagy legutóbb a karantén miatt vett egy Ps4 prot meg VR szemüveget, amikor nem is nagy gamer, sose volt az, csak hogy “ne unatkozzon” egyáltalán. Nekem ilyenekre nem telik, főleg nem úgy, hogy egyik pillanatról a másikra megvegyem. Ezeket csak azért írtam, hogy nagyjából lássátok milyen szinten mozog.

Szerintetek ebből lehet valami? Én nagyon szeretném, de félek, hogy én lennék mellette a csóró lúzer.


2020. máj. 8. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként fiatalon még igen. Neked olyan szakmád lesz, amivel sok pénzt kereshetsz majd?


Én is viszonylag szegény családból származom, bár azóta a szakmám által feljebb küzdöttem magam. De egyetemen a fiatal csajok még nem nézik annyira az ilyen különbségeket mint később nézik a nők. Főleg hogy nem te tehetsz róla, hogy szegény családba születtél, ahogy ő sem arról, hogy ő pedig gazdagba. (Később, 25-30 felett már az számít te mit értél el az életben, fiatalabban a legtöbbek pénzügyi helyzetét a családjuk pénzügyi helyzete befolyásolja.)


Szóval egyetemen én is voltam olyan lányokkal, akik tőlem sokkal gazdagabbak voltak. Volt olyan lány, akinek az apja valamilyen bíró volt és a Balatonon saját jachtjuk volt. Voltam lánnyal, akinek az apjának több lovardája volt, vagy olyannal is, akinek a szülei társasházkezelő vállalkozást vittek és szintén piszok gazdagok voltak. (Kapcsolatokról beszélek, nem csak szexről).

Szóval fiatalon ez még lehetséges.

2020. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet. És pl. biztos lehetsz benne, hogy nem a pénzedért szeret.
2020. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#1 remélhetőleg jól fogok keresni én is, de az még kicsit odébb van.:)

2020. máj. 8. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem alapvetően ez nem érdekel, főleg nem eleinte. Mitől félsz? Próbáld meg, ha nem kellesz neki, úgyis megmondja.
2020. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, egyszer végre én is kapnék ajándékokat. :D
2020. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Összejönnék, ha tényleg szeretjük egymást, nekem volt ilyen kapcsolatom, de azért azt figyelembe kell venni, hogy ahogy haladtok előre és komolyodik a kapcsolat, ott már jöhetnek elő különbségek és valószínűleg fognak is.
2020. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen osszejönnék, ha ezen kívül minden okés vele. 😊
2020. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a lany nem jár nagy lábon akkor a pénz nem fogja érdekelni, és az végkép nem hogy ő módosabb mind te. Nálunk os ugyan ez volt. És mai napig is az ő keresete töredékét keresem meg. De ez nem zavarja sem öt sem engem. Annak ellenére, hogy nagy a szociális különbség ősze is hazasodtunk, és ez a szülőket sem zavarta, sőt nagyon besegítettek a házaság költségeibe mert tudtak, hogy nekem nem telik.
2020. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én ezt másként látom, mint a többi válaszoló. Szerintem igenis számít az anyagi háttér, nem szokott működni a meseszerű "szegéyn" fiú-gazdag lány szerelem vagy nem sokáig. Gondold el, milyen nyaralásokhoz szokott, milyen éttermekbe jár, milyen edzőterem belépője van, buli belépők, fesztiválok (jó idén nem nagyon) milyen ruhákat vesz, fodrász, műköröm, kozmetikus, stb stb. ez mind pénz és a különbségek ki fognak domborodni, ha te meg virslin és pizzás melegszendvics konzerven élsz... (ha nem, akkor boccs). És ha lesz valaki aki mindezt megadja neki és természetesen mozog ezekben a körökben helyzetekben, akkor naivitás abban bízni hogy veled marad. Főleg, ha nagyon mutatós, akkor rá fognak menni, mint állat és előbb utóbb a legmagasabb falak is leomlanak.


PLUSZ te írod hogy félsz, hogy te leszel a csóró lúzer. Hát öreg, előre ledegradálod magad és piedesztálra emeled őt, még ha amúgy volna is reális esélyed, nem is bízol magadban. Szerintem megválaszoltad magadnak.

2020. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Clay Morrow ***** válasza:
Ja simán, miért, csak fordítva elfogadott ez?!
2020. máj. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!