Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél olyan lánnyal, aki sokkal jobb anyagi helyzetben van mint te?

Figyelt kérdés

Sajnos rólam van szó, egyáltalán nem vagyok pénzes, sose voltam. Szegény se vagyok, mert telik a mindennapi életre, viszont a félretett pénzem kb 0, pár ezer Ft. Egyetemista vagyok, úgyhogy többek közt ezért van így. Megismerkedtem egy lánnyal kb féléve, aki nagyon szép, belsőre is teljesen okés, viszont nagyon szeret pénzt költeni. Ez még nem is zavarna, mert megteheti, a családjának sok pénze van, ezáltal neki is + zsíros pozícióban dolgozik. Valami elkezdett alakulni köztünk, viszont félek, hogy nem lennék elég jó neki. A lányt úgy képzeljétek el, hogy ha gondol egyet megveszi a legújabb iPhone-t, vagy legutóbb a karantén miatt vett egy Ps4 prot meg VR szemüveget, amikor nem is nagy gamer, sose volt az, csak hogy “ne unatkozzon” egyáltalán. Nekem ilyenekre nem telik, főleg nem úgy, hogy egyik pillanatról a másikra megvegyem. Ezeket csak azért írtam, hogy nagyjából lássátok milyen szinten mozog.

Szerintetek ebből lehet valami? Én nagyon szeretném, de félek, hogy én lennék mellette a csóró lúzer.


2020. máj. 8. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fordítva se fogadjátok el, hanem itt ugattok a többi kérdésnél, hogy szemét anyagias nő, mert gazdagabb férfival jön össze. De ti persze nem vagytok pénzéhesek, amikor gazdag nővel álltok össze, aztán ugyanúgy beteszitek a kis sejhajt a készbe, mint az általatok mindennek elhordott nők. Az a baj, hogy baromi álszentek a férfiak itt, csak nem tudom, miért, mikor annyira átlátszó. Jóval nagyobb jellemhiba, mint az anyagiasság.
2020. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!