Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak társat, ha nagyon ronda, unalmas vagyok? 20F

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Mérnökhallgató vagyok, a hobbijaim elsősorban az elektronika, meg az autók. Megpróbálok belemerülni némi minimális "barkácsolásba" is, értsd: egyszerűbb műszaki munkák a ház körül, tanya, lakás karbantartása, családi kisgépek karbantartása.

Néha túrázni is szoktam.

Valamiért egyébként a sportnak szinte minden vállfaját rühellem, valószínűleg a rossz, megalázó tesiórák miatt van így, erről beszélek a pszichológusommal. Márcsak azért is, mert fogynom kéne... Tudom, kezdjek el azonnal futni, ok, nem erről szeretnék kérdezni.

Alacsony is vagyok viszonylag (~175cm), és sajnos férfimellem is van ( [link] valószínűleg magas az ösztrogénszintem, ezek a "csöcsök" már vagy 5-6 éve megvannak...


A fő problémámnak mégis azt érzem, hogy egyrészt ronda vagyok, másrészt meg baromi unalmas.

A rondaságon és a szerencsétlen fejformámon (gyémánt), illetve a feminin pofámon nem sokat tudok változtatni, max hozzáillőb frizurával, borostával javítani, esetleg kicsit fogyni. De érdemben nem változhat a külsőm... ._.

Nagyon nagy problémának tartom, hogy eléggé unalmas vagyok, és nem tudom, hogy ne legyek az...

Társkeresőn pl kikészülök attól, amikor felrakják a khm női bájakat mutató képeket, aztán "sziamizu kizárva"

Köszi... Még csak nincs is mire reagálni, az 5000. "bókot" meg a francnak sincs kedve megírni.


Szóval ez lenne az én problémám. Bárminemű választ szívesen várok.


Ui.: tudom, szedjem össze a tökeimet, ezen túlléptem, de azért szívesen elolvasom ötezredjére is az ilyen válaszokat.



2020. máj. 9. 15:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10 Hmm, jó. Lehet megpróbálok "tűzoltani", hisz volt olyan rég a beszélgetés (1-2 napja, ez akár hálózati hiba miatt is kimaradhatna....).


Szüleim, meg nagyszüleim is használtak társkeresőt (netesről, meg levelezősről is van példa), ha nem is jött össze hosszú kapcsolat, valamilyen szinten mégis bejöttek ezek a platformok. Ezért vagyok reményteli(bb).

Édesanyám is a '90-es években ismerkedett így egyébként.. A tapasztalataid megosztását pedig köszönöm. Igyekszem akkor nem sokat p-csölni cseten.

2020. máj. 9. 16:51
 12/22 A kérdező kommentje:

#11

"hisz volt olyan rég a beszélgetés"

NEM volt olyan rég az a beszélgetés.


Egy kis elírás. Hupsz

2020. máj. 9. 16:52
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg kifogásod van, ez senkinek nem szimpatikus. De egyébként csak meg kell találnod a hozzád illő társat. Ne a legizgalmasabb, legszebb lányok között keresgélj, mert ők nem lesznek vevők a mentális korlátaidra meg a túlsúlyodra. Egy átlagos, egyszerű, kicsit unalmas, kicsit csúnyácska lesz a hozzád való.
2020. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Én is valami ilyesmi társra gondoltam, ezzel nincs baj.


A lelki korlátokon dolgozom (pszichológushoz járok), a kifogás dolgot meg nem értem. Ketten is felvetettétek. A lelki gondokon - mint írtam - dolgozom, a túlsúly (tartós) leadását meg természetesen el akarom érni és tenni is akarok érte: mostanában jöttem rá, hogy ez így nagyon nem jó, az előző félévben 15 kg-ot híztam, amit végül leadtam, de igen, felvetett bennem pár kérdést.


Az egyik válaszadó tanácsaira írtam több nemleges választ (műtét, motorozás, sereg), ha ezeket kifogásnak fogtad fel, azt nagyon sajnálom.

2020. máj. 9. 17:25
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

Attól meg h mérnök vagy egy igazi paraszt vagy! Tanya? :D ez inkább elriasztja a lányokat mert manapsag senki nem szeret dolgozni! Tanyát el kell adni allatokat leölni, elvégre a piacon is kapsz frissen pucult húst, küszködni sem éri meg vele! Jön egy szél megdöglik és nagy a veszteség!


És ja szedd össze a tokeid!


Ami a lányokat illeti én tarskereson nem probalkoznék! Viccből néha fel regisztráltam mert pszichológus hallgató vagyok (látod ez nem kamubüfé szak! Talán nem stréberedsz így el ha ide josz és meg csajok is vannak, bár az első fel évben úgy be rúgtam, hogy nem is emlékszem mi történt szeptembertol januárig, azt se h h mentem át :D ez az ami neked kimaradt mert kanegyetenre mentél, mára meg egy marha lettél és felsz a csajoktol) na szóval visszatérve kistoki társkeresők tabu! Mert sok a kamu profil lanyok szórakozni jarnak csak fel! Ink facebookon vagy instan próbálkozz rakják fel igényes kepeket pl ingben , jó cuccukban kovesd be a csajt és ne a mizuval kezdj, mert ettől mindenki eret vág! Mernokin nem tanítják a csajozast sajna! Szóval írd neki h szia, de jól sikerült az a kép amit legutóbb feltettél, szép a háttér is és a ruhaid is, kerdezd meg, hogy hol készült ha meg meg van jelölve a hely akkor itt épp nyaraltal? Stb...mizu helyett meg s hogy telik a napodat kerdezz ne legyél szűk a u mert az azt sugallja nem erdekel a csaj te írtál és szóval tartsd fenn a témát beszelgessetek jó sokaig pl 2 hetig és utána hivd meg vacsorazni! Ha idaig eljutsz , ne beszélj neki a buta hobbid rol meg muszakis dolgokrol ez senkit nem erdekel ne untasd a csajt ezzel (elég nagy trauma leszel neki te is, mert egy puszitol felfog allni és úgy el szólsz a a nadrágon atcsepeg q feher orgazmusod mert meg ilyen közel soha Bem voltál egy csajhoz szóval amatőr segéd se nagyon éreztesd!!! Lényeg h inkább ot beszeltesd! Milyen te eket filmeket kajákat szeret mit dolgozik mit tanul..stb Na hajrá és ne úgy állj hozza h ronda vagy! Emellett még rengeteg rossz tulajdonsagod van ami elriasztja a csajokat, de vannak csodák, vannak tundermesek szóval ha a csaj visszair neked onnantól csaj rajtad mulik! Hajrá!

2020. máj. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Önkritikád az van! :D Szerintem megeröltethetnéd maad és kezdj el változtatni!Én szültem és nagyon gáz a hasam(is).57 kg rol 90kilora híztam.Nem tudok megbékélni vele,hát változtatok.Elsősorban magam miatt!
2020. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Abból kell főzni ami van.

Külső: nem kell túlértékelni. Frizura, borosta/arcszőrzet sokat tud segíteni, érdemes kísérletezni. Műtét meg ízlés szerint. Olyan srácok találnak barátnőt társkeresőn te jó ég :D

Önbizalomhiány: gondolom pszichológussal dolgozol rajta

Unalmasság: ez kicsit nehezebb. A tipikus mérnökös dolgokkal általában nehéz fenntartani egy beszélgetést (ettől függetlenül a barkácsolás nem rossz dolog! Sok lány szereti ha apróbb dolgokat meg tudsz csinálni a lakásban). Próbálj ki humánabb dolgokat, ha esetleg szeretsz olvasni az mindig jó pont, mérnökhallgatók szoktak játszani is, kis szerencsével ez is lehet közös pont. 1000+1 féle dologgal lehet foglalkozni, kár megragadni egynél.

+1 jótanács: a társkeresőt (is) okosan érdemes használni. Jellegéből adódóan könnyebben lépnek tovább az emberek, ha valami nem passzol. Nem szabad sokáig rágódni rajta.

2020. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#15

Ehm, oké. Nincsenek állataink. A "tanya" még a nemes dédapámtól szállt ránk. Nem adjuk el, mert nagyon jó helyen van, a környék meg nagyon elkezdett fejlődni. Növényeket sem nagyon termesztünk, csak édesanyám hobbiból egy kis területen, de ennyi. Inkább nyaralónak képzeld ezt a helyet, most ez a funkciója.


Itt a mérnöki karon valóban sok a kocka, de elsősorban nem az volt a szempont felvételin, hogy mennyire lehet itt csajozni... :D Mindegy.


Sziamizut én sem írok, de a legtöbb lánynak max ennyit lehet írni, na meg persze a "bókok". Én sem akartam társkeresőzni egyébként, nem voltak illúzióim, csak a #maraggyotthon miatt adtam egy esélyt a dolognak. Miért ne?

Öhmm, a válaszod többi részére nem reagálnék.


#16

Egyetértek, írtam, én is szeretnék pozitív irányban változni. Sok sikert neked is a fogyáshoz.

2020. máj. 9. 17:55
 19/22 A kérdező kommentje:

#18

Sajnos, nem sajnos, az a tipikus "nerd" vagyok. Ezzel nincs is baj, legszívesebben én is egy ilyen lányt keresnék... egyrészt, mert ilyen nők között nőttem fel, másrészt meg hát.. a személyiségem is ilyen. :D


Hosszú ideje nem olvasok, de gondolkodom azon, hogy esetleg újrakezdjem a könyves karrieremet. Régen könyvmoly voltam egyébként.

Marhára érdekel a történelem egyébként, egyik szaktársam meg is jegyezte, hogy mehettem volna történésznek is... :D Ledöbbentem. Kings of Generals, Invicta, egyéb dokumentumfilmeket szoktam nézni (ha kijön).

"mérnökhallgatók szoktak játszani is"

Pc-s játékokra gondolsz? Ex-gamer vagyok. Ezt értsd úgy, hogy manapság is játszom, de már közel sem annyit, mint régen. Szép volt, jó volt, néha bedobom magam a húsdarálóba TF2-n, vagy Dirt-özöm, de ennyi. A gépem is kivénhedt már az új játékokhoz (öt éves, akkor volt középkategóriás).


A +1 jótanácsot pedig köszönöm.

2020. máj. 9. 18:03
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy jó kezdés, hogy elismered, hogy problémád van és felkeresel egy pszichológust.


Kétlem, hogy elég sportot ismersz ahhoz, hogy utáld az összeset. Régi sérelmek miatt ostobaság lenne hagyni az egészet. Ott van például az úszás, ami talán a legtöbb izmot mozgatja, de igazából olyat kell csinálni, amit szeretsz is, máskülönben hamar otthagyod.


Egyébként a 175 cm hol alacsony? Amennyire én tudom, Magyarországon ez az átlagmagasság, és az én barátnőm többsége is 155 és 180 cm között van, és még nem hallottam a környezetemben olyanról, hogy egy srácot azért dobtak volna, mert pár centivel alacsonyabb. Ha emiatt nem alakulnak ki komplexusaid, akkor nem akkora hátrány, mint amilyennek sokan gondolják.


Mit ne írjak, a férfimellet le kéne dolgozni, ha le lehet, és nem valamilyen betegség által alakult ki. Ennek kiszűrésére felkereshetsz egy orvost, de ha nem ez a helyzet, akkor vannak külön, ingyenes edzéstervek csak erre.


Mindenféle érdeklődésű lányok vannak. A tanya sem riasztó mindenki számára. Én például hetente lejárok az egyik barátom farmjára segédkezni, főleg az állatok körül. Hozzáteszem gyönyörű és borzasztó intelligens felesége van. Ez csak egy példa volt, mert az írásod alapján érződik, hogy nem különösebben vonzódsz hozzá.


Mint írtad, vannak érdeklődései köreid, szerintem ezek alapján lenne érdemes elindulni. A gamer-kedés, túrázás, irodalom és történelem mind ilyen dolgok. Nem tudom, a környezetedben milyen lehetőségek vannak, de mindenképp érdemes lenne csatlakozni valamilyen közösséghez, klubhoz.


Nem értem miért ragaszkodnak sokan az internetes társkeresőkhöz, majd csodálkoznak, ha rossz tapasztalatuk lesz vele. Ha nem lehet élőben bármi miatt, akkor nem kötelező csak azért is neten.


A lényeg, hogy csak 20 éves vagy, szerintem abszolút értelmetlen elcsüggedni. Emberek ennél sokkal rosszabb helyzetekben is megtalálták a békéjüket és boldogságukat.

20/L

2020. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!