Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak társat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak társat, ha nagyon ronda, unalmas vagyok? 20F

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Mérnökhallgató vagyok, a hobbijaim elsősorban az elektronika, meg az autók. Megpróbálok belemerülni némi minimális "barkácsolásba" is, értsd: egyszerűbb műszaki munkák a ház körül, tanya, lakás karbantartása, családi kisgépek karbantartása.

Néha túrázni is szoktam.

Valamiért egyébként a sportnak szinte minden vállfaját rühellem, valószínűleg a rossz, megalázó tesiórák miatt van így, erről beszélek a pszichológusommal. Márcsak azért is, mert fogynom kéne... Tudom, kezdjek el azonnal futni, ok, nem erről szeretnék kérdezni.

Alacsony is vagyok viszonylag (~175cm), és sajnos férfimellem is van ( [link] valószínűleg magas az ösztrogénszintem, ezek a "csöcsök" már vagy 5-6 éve megvannak...


A fő problémámnak mégis azt érzem, hogy egyrészt ronda vagyok, másrészt meg baromi unalmas.

A rondaságon és a szerencsétlen fejformámon (gyémánt), illetve a feminin pofámon nem sokat tudok változtatni, max hozzáillőb frizurával, borostával javítani, esetleg kicsit fogyni. De érdemben nem változhat a külsőm... ._.

Nagyon nagy problémának tartom, hogy eléggé unalmas vagyok, és nem tudom, hogy ne legyek az...

Társkeresőn pl kikészülök attól, amikor felrakják a khm női bájakat mutató képeket, aztán "sziamizu kizárva"

Köszi... Még csak nincs is mire reagálni, az 5000. "bókot" meg a francnak sincs kedve megírni.


Szóval ez lenne az én problémám. Bárminemű választ szívesen várok.


Ui.: tudom, szedjem össze a tökeimet, ezen túlléptem, de azért szívesen elolvasom ötezredjére is az ilyen válaszokat.



2020. máj. 9. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A tanyavilag nekem vonzó. És rengeteg vissza a természetbe vlogger van. Mondjuk azok inkább az erdő mellé koltoznek. nekem pont az az érzésem hogy jön vissza a divatba,jó inkább 30 felett.)


Amit leírtal abból csak a kövérség zavarna de én sovány vagyok a duci csajok biztos jobban toleraljak.


Én is utálok minden sportot

Az úszást pláne:D Ugyh én csak szimplán kevesebbet eszem, miközben eszem is sok vizet/teát iszom így kevesebb kaja fér be:D meg van h fogat mosok és akkor kevésbé akarok nassolni a mentolra.


Mondjuk mozognom kéne ezért jó h busszal járok és a buszhoz csomót kell gyalogolni.

Na még annyit h nekem az ing-zako sose tetszett.akkor már inkabb Laza farmer- póló-dzseki/ cipő ne legyen öreges, és vallasos:D jó mondjuk az a kockás rövid ujjú ing betűrve, de azt csak nem hordasz:D


Ja ès csendesebb otthonülő tipusoknak a társkereső teljesen jo.

Legegyszerűbb ha valamelyik képére reagalsz/kérdezel valamit.

Megprobalhatod a turas társkeresőt ugyan de oda szerintem az aktívabb csajok járnak. Akik majd minden hétvégén túrázni akarnak.:S

2020. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne változtass semmin! Élj!

Járj qrvázni! Ott a rosszlányok. Keress ki egy csajt, menj el. Másik héten keress egy másikat és menj el ahhoz. Hidd el több pénzed megmarad, mintha barátnőt tartanál. A nők ma már csak az anyagi létbiztonságra mennek - férfi szemmel ez azt jelenti, hogy Ők semmit nem tesznek le az asztalra, de felélik a teljes vagyonodat ... legyen az bármennyi. A pénzed elfogyásával, a luxus véget ér .... onnan már nem fogsz kelleni. A bankszámla pióca tovább áll, másik áldozatot leélni.

Ha prostikhoz jársz, ott legalább lesz részed szexuális élményben, nézz ki bárhogyan is. Egy anyagilag sokkal kiszámíthatóbb környezetet biztosít a dolog, s emellett nem kell feladni a hobbidat, vagy változtatnod az érdeklődési köreiden! És nem számít, ha unalmas vagy.

ÉLJ!!!!!!

2020. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!