Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megnyitják Budapestet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnyitják Budapestet, és újra lehet járni szórakozni, de a külföldi pasik nem tudnak jönni, akkor észreveszik majd a magyar pasikat is a nők?

Figyelt kérdés

Újra lehet majd csajozni mint régen? 2011-ben laktam utoljára Bp.-n akkor még lehetett, válság volt, nem volt turista szinte egy sem. És ez a csajozási lehetőségekben is nagyon meglátszott. Most az utóbbi 1-2 évben meg zéró csajozási lehetőség volt a fővárosban, a külföldi pasik minden nőt vittek.

De itt egy remek hír:

[link]

A turizmus leghamarabb 2023-ban indulhat újra, vagy akár soha se a régi formájában. Tehát 3 évünk még biztosan lesz nélkülük, vagy több. Mert bizony a magyar nők csalódást okoztak a külföldi pasiknak, rengeteg ilyen fórumot olvasok és a kelet-európai fővárosok közül a budapesti nőket tartották az egyik legcsúnyábbnak az ilyen kelet-európa huszár ex-turisták.

Ti is izgatottan várjátok már, hogy miénk legyen a terep újra? Ti is örültök ennek az örömhírnek, amit linkeltem?



2020. máj. 18. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem, hogy mi ez a "külföldi pasik elhappolják a magyar nőket" mánia itt gyakorin :D
2020. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

elhappolTÁK, erről már hála istennek múlt időben lehet beszélni

Danke coronavirus!

Most már csak akkor jutnátok külföldi pasihoz, ha ti mennétek ki külföldre, de azt úgysem mertek, mert gyámoltalan magatehetetlen kis libák vagytok :D

2020. máj. 18. 15:14
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Na meg is van a válasz, hogy miért a külföldi pasikat választják helyetted! :)
2020. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, az amerikai párom velem él Pesten. Sajnos ő már "elhappolt" engem 2,5 éve, na nem előled, hanem mindegyik pasi elől. Bár előtte sem voltam túl kapós, szóval én egyáltalán nem bánom, hogy nem magyar a párom.
2020. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Küldj pár ilyen fórumot, ahol a ronda bpi nők a téma, lécci. Kíváncsi vagyok.
2020. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ha egy nő nem akar magyar pasit, akkor megoldja, hogy ne magyar pasija legyen.
2020. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Szóval neked eddig azért nem volt csajod, mert magyar vagy, nem azért, mert tapló vagy?
2020. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas vagy kérdező. Te eddig se kellettél senkinek, ezután se fogsz. A külföldi pasik max kalandot kerestek Magyarországon, nem hosszútávú kapcsolatot. Aki külföldi pasit akar, kimegy külföldre. Mert hiszed vagy nem, nem mindenki gyámoltalan liba. Ilyen okádék hozzáállással pedig ne is várj mást csak lealázást, de azt nagyot.

Üdv, egy külföldi férfi felesége.

2020. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Miről beszélsz? A határok lassanként megnyílnak. Akinek nem kell a ronda magyar fejed, annak akkor sem fogsz kelleni, ha te leszel az utolsó férfi az országban.
2020. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!