Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok lány arról panaszkodni hogy nem talál normális barátot?

Figyelt kérdés

Nem akar komoly kapcsolatot a fiú, csak szexelni akar, stb. De a lányok többsége még is ilyen fiúval jön össze, és aki meg nem ilyen azt meg túl unalmas, azokkal nem jönnek össze.

Tehát a lányok miért mondanak mást mint amit csinálnak?


Lányok válaszoltok erre légyszi?:)


2020. máj. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Épp rosszul van és sima panaszkodás csak, ha ezt nem túlja túl. Sokszor hallunk ilyet férfitól is, nőtől is.


Viszont ha valaki gyakrabban püffögteti ezt a szöveget és emellett szeret ócsárolgatni, az általában kattant vagy lelki sérült, de semmiképp nem értelmes (nemtől függetlenül). Ha valaki ilyet hány rád többször, azzal azt akarja elérni hogy te viselkedj x módon, természetesen olyan módon amit ő akar és ami neki megfelel. Elégítsd ki az igényeit a kért módon, de neked a kapcsolatban igazából ennyi a szereped (legyen az baráti vagy párkapcsolat), aztán eldob ha nem kellesz vagy jön valami új, fényesebb játék, akivel lehet megint játszmázni és drámázni. Ezeknél az embereknél az utóbbi kettő a lényeges, mindig valami hülyeség kell az életükbe vagy kitörnek belőlük a kezeletlen és elfojtott belső problémáik.

2020. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én férfi vagyok, de tudok válaszolni a kérdésre. A nőkben azonnali vonzalmat ébreszteni képes férfiak csoportja és az egoista szoknyavadász férfiak csoportja nagyrészt egybeesik. Ezt a nőknek a saját kárukon kell megtanulniuk, általában többszöri hasraesés és lelki trauma árán. Többségük csak 30 fölött kezdi értékelni azokat a férfiakat is, akiktől nem remeg azonnal a lábuk, mert rájönnek, hogy velük nagyobb eséllyel tudnak érzelmi biztonságot jelentő kapcsolatot építeni.
2020. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nőkre jellemzőbb, hogy akármilyen helyzet van, panaszkodnak, hogy ők mekkora áldozatok. Ez igaz a társkeresésre is. Ha nem mozdítják a kisujjukat és nem ugrik elő a legjobb pasi, akkor sok nő elkezdi sajnáltatni magát.
2020. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akar.

A "normalitás" = átlagosság = unalom.

Szóval a legtöbb ember aki normálisnak tartja magát, az teljesen átlagos, semmiben sem emlkedik ki se pozitív se negatív téren, szóval unalmas lesz a nők nagy részének. Főleg fiatal korban igaz ez, ahol még nem akar a legtöbb ami lány elköteleződni, próba szerencse alapján válogat. Azért van az, hogy inkább összejönnek a beképzelt, egoista, bunkó tahóval, aki valamilyen szinten "izgalmasabb", legalábbis annak tűnik KÍVÜLRŐL. És ez a lényeg. Ezek a férfiak magamutogatóak. Lehet, hogy ugyanolyan szar az életük vagy éppen rosszabb, mint az átlagos férfiaknak, de ők ettől függetlenül is felvágnak dolgokkal. Tipikus eset ez a panelproli hitelből vett használt, külföldről behozott (ócska) BMW-vel. Valójában az ő élete sem jobb semmivel, de mégis mutogatja hogy milyen van (igazából nincs). Nyilván egy ilyet előbb észrevesznek, nem csak a nők, mint egy sima átlag Jóskát, aki lehet, hogy szabadidejében mondjuk ejtőernyőzik, de nem mutogatja, nem tölt fel pózolós, "feszítős" képeket minden nap az Instagram-ra.

2020. máj. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl nincs szexkapcsolatom, nem is szeretnék ilyesmit. Fontosabbnak tartom megismerni a másikat előtte, de a szexet sokan ennek a részeként értelmezik. Nem jó úgy lefeküdnöm akárkivel is, hogy nem ismerem, na. Vannak ilyen torzult lelkűek, mint én, és azt tapasztaltam, hogy nem tudok velük beszélgetni. Csak a szex érdekli, más témához egyáltalán nem tud szólni a többség. Véleményük nincs semmiről, csak amit a facebook-on olvasnak jóformán. Ki sem érdemes fejtenem, elképesztő igényeim vannak :D
2020. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: szerintem sokan vannak így mint te. Én férfi létemre sem tudtam soha és most sem elképzelni hogy csak úgy lefekszem valakivel, kvázi 0 ismertséggel. Soha nem értettem hogyan képesek egyesek pár mondat után ennyire közel engedni valakit magukhoz, vagy csak dugni mint a nyulak. Számomra ez sokkal többet jelent, nekem nincs olyan hogy "csak szex". Mondjuk lehet azért mert nem sok jutott belőle. Vagyis mennyiségre jutott de eddig "csak" egy emberrel. Mondjuk nem bánom, vele legalább jó volt.
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!