Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem hajlandóak semmit elárulni magukról netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én tapasztaltam ezt, én emiatt nagyon kínosnak éltem meg a netes társkeresést és pár nap után fel is adtam.

Akikkel beszéltem, ők képesek voltak napokig elbeszélgetni velem a semmiről, saját magammal beszélgettem, ők pedig néha unottan reagáltak valamit. Én hiába mondtam konkrét információkat magamról a témához kapcsolódóan (pl hogy mit tanulok, hol lakom, stb, gondoltam azért az ilyesmit illik tudni ismerkedésnél), ők vagy tőmondatokban reagáltak ("az jó" és társai), vagy kitérő válaszokat írtak ("én már rég nem tanulok", "én sem lakom messze"). Ilyen kitérő válaszok után már kínos lett volna konkrétan rákérdezni, hogy amúgy konkrétan mivel foglalkozik, vagy hol lakik. Úgy érzem, hogy ha fontosnak tartották volna, hogy tudjam, akkor nem titkolózó, elkerülő módon reagáltak volna, hanem kaptak volna az alkalmon, hogy eláruljanak bármit is magukról a nevükön és a korukon kívül, amit egyébként is lát az ember társkereső oldalakon.



2020. máj. 20. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Akkor eddig rossz pasikat fogtál ki.
2020. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
1-2 ilyennel én is találkoztam már, de szerencsére vannak férfiak, akikkel normálisan lehet beszélgetni.
2020. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Én mindig többezer szavas leveleket írok, de általában az a reakció, hogy jobb ha tenném, és az ilyen tőmondatos figurák jóval sikeresebbek, mint én.


Persze ez nem változtat semmin, én már csak reflexből is ennyit írok általában, aztán van ezer személyből talán 2 akinek ez jó, a többieknek nem jön be.

2020. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ismerem ezt a típust. Téged faggatnak, de ők maguk nem reagálnak arra, amit írsz, nem adnak magukból úgy igazán egy morzsát sem. Hamar meg lehet unni őket. Szerintem csak nem tudnak / lusták kommunikálni. Ahhoz kell gondolkodni, hogy az ember megfogalmazza a gondolatait.
2020. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Netes társkeresőkről nem tudok nyilatkozni, de sima online csevegés során mindkét nemből találkoztam már ilyennel, aki egy tartalmasabb üzenetre mindig max egy fél mondatot válaszol, aztán azt mondja, milyen jól elbeszélgetünk :D azért bőven nem csak ilyenek vannak, rosszakat fogtál ki.
2020. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nők ugyanez. Sőt megkaptam h sokkal sikeresebb lennék ha minimális dolgot mondanék el magamról. Pedig azt csináltam amit te. Igazából már télleg sehogy se lehet semmit jól csinálni h eredménye legyen. Semmi se jó de mindenhogy rossz. :D

Ezért már belesz.. az egészbe, akivel lehet normálisan azzal beszélek de ennyi, nem görcsölök rá.

2020. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
Miért is kéne regényeket írni? A nők nem szeretnek olvasni.
2020. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Én is mindig ilyenekkel találkozom, de már megszoktam. :D Vagy nagyon zárkózottak, vagy tényleg titkolóznak.
2020. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Én mindig többezer szavas leveleket írok, de általában az a reakció, hogy jobb ha tenném, és az ilyen tőmondatos figurák jóval sikeresebbek, mint én."


Dettó. Főleg ha valaki ír egy 3 oldalas levelet, arra én is ugyanannyival reagálok, de pont ekkor tűnnek el. Érdekes, az övét olvassam el és válaszoljak, de ő nem olvassa el az enyémet vagy válaszol. Kösz.


Szóval ja, nők dettó ugyanez. Hányszor próbáltam már meg ilyen 3 szavas válaszokból álló beszélgetést fenntartani, végül mindig inkább feladtam. Szóval lehet itt ujjal mutogatni, de egyik fél se jobb a másiknál, csak valamiért a normálisak ritkán találnak egymásra. Amit nem is értem hogy lehet, hiszen mindenki normálisnak vallja magát, valaki hazudik...

2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, amikor valaki az egyik nemre jellemző jelenséget próbálja meg ráhúzni a másik nemre.
2020. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!