Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem hajlandóak semmit elárulni magukról netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én tapasztaltam ezt, én emiatt nagyon kínosnak éltem meg a netes társkeresést és pár nap után fel is adtam.

Akikkel beszéltem, ők képesek voltak napokig elbeszélgetni velem a semmiről, saját magammal beszélgettem, ők pedig néha unottan reagáltak valamit. Én hiába mondtam konkrét információkat magamról a témához kapcsolódóan (pl hogy mit tanulok, hol lakom, stb, gondoltam azért az ilyesmit illik tudni ismerkedésnél), ők vagy tőmondatokban reagáltak ("az jó" és társai), vagy kitérő válaszokat írtak ("én már rég nem tanulok", "én sem lakom messze"). Ilyen kitérő válaszok után már kínos lett volna konkrétan rákérdezni, hogy amúgy konkrétan mivel foglalkozik, vagy hol lakik. Úgy érzem, hogy ha fontosnak tartották volna, hogy tudjam, akkor nem titkolózó, elkerülő módon reagáltak volna, hanem kaptak volna az alkalmon, hogy eláruljanak bármit is magukról a nevükön és a korukon kívül, amit egyébként is lát az ember társkereső oldalakon.



2020. máj. 20. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vagy korábban túlságosan beleélték magukat, hosszabban, mélyebben írtak, csak a nők megakasztották valami miatt az ismerkedést ld. képcsere után és már nem akarnak energiát fektetni bele, de azért végső tartalék megoldásként űzik.
2020. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam nőkkel beszélgetni (pl. tinderen) olyanokról is, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a társkeresési formával kapcsolatban. Általában ugyanezt mondják, hogy rengeteg a tahó, és nagyon kevés, akivel lehet is beszélgetni. Csak azt nem értem, hogy aki tőmondatokban válaszol, meg terel, nem mond konkrét dolgokat, az mi a francnak tölti akkor ezzel az időt?

Én el szoktam mondani őszintén mindent, hiszen ez a rövidebb és hatásosabb út. Így meg tudunk spórolni egymásnak egy csomó időt, mint ha később derül ki, hogy nem passzolunk.

2020. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%

Tinderen is maximum két mondatban érdemes válaszolni, annál több nem érdekli a nőket.


Gondolom ezek olyan férfiak voltak akik felső kategóriásak és nincsenek rászorulva hogy szórakoztassák a nőket, ha te nem vagy rá alkalmas akkor majd lesz másik 10 aki ír neki.

2020. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy azokra jellemző akik kalandot keresnek, de nem egyenesek ezzel kapcsolatban. Többször beszéltem olyannal aki bókol,néha próbálja szexuális témára irányítani a beszélgetést (miközben állítja, hogy nem csak azt akar) de a small talkot csak kényszerből csinálja. Volt akivel on-off elbeszélgettünk így pár hónapig, majd berágott, kibukott, hogy tényleg csak kalandot keres és eltűnt. Ha a mit keresel kérdésre a válasza, hogy meglátjuk vagy mindenre nyitott, majd ezt csinálja többnyire csak nincs vér a pucájában megmondani, hogy alkalmit keres.

Aki tényleg ismerkedni akar az ír magáról is.

2020. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

"Vicces, amikor valaki az egyik nemre jellemző jelenséget próbálja meg ráhúzni a másik nemre."


Vicces, amikor valaki emberi tulajdonságokhoz nemeket oszt le.

2020. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, milyen nőknél sikeresek az ilyen pasik. Nekem egyedül az jött le az üzeneteikből, hogy abszolút nem kíváncsiak rám, lehetnék akárki, írhatnék akármit, ugyanolyan unottan válaszolgatnának rá.

Vannak külföldi levelezőtársaim, akikkel pár hetente írunk egymásnak egy-egy hosszú, 1-1,5 A4-es oldalnyi levelet. Igaz, hogy ritkább a kapcsolat, de egyetlen mondatuk tartalmasabb, mint az ilyen tőmondatokban kommunikáló emberekkel egy hét folyamatos beszélgetés.

Azokkal a válaszokkal nem tudok mit kezdeni, hogy "de a nők is milyenek". Férfiakkal ismerkedtem, nem tudom, mit csinál a többi nő. Én személy szerint mindenkinek normálisan írtam/válaszoltam, elhiszem, hogy vannak alja nők is, de légyszíves ne ezt a kérdést offoljátok szét ezzel a témával, mert nem erről szólt.

Egyáltalán nem "felső kategóriás" férfiakkal volt tapasztalatom, hanem teljesen átlagosakkal. Én sem vagyok valami szuperszexi instamodell, soha nem ennek a kategóriának a férfi megfelelője érdekelt. Egyébként többnyire ők kezdeményezték a beszélgetést, nem én nyomultam olyanoknál, akik rám sem bagóztak.

2020. máj. 20. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!