Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, egyszer találkoztunk, de nem írt azóta vissza. Van rá esély mégis hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Megkérdtem hogy segítsen szerelni a motoromat, akkor is sokára valaszolt, de elnézést kért. Segített, kedves volt és aranyos. Elhívtam motorozni, azt nondtam neki ha van kedve valamikor, írjon. Azóta sem írt, eltelt 3hét, de abban reménykedem hogy csak félős típus, mert élőben meg szuper kedves és segítőkész volt. Nincs barátnője azt tudom, és nem is tudok róla hogy lett volna. 23ő is én én is. Baromi helyes a srác. Én sem vagyok csúnya, több szépsegversenyt nyertem, szóval remélem hogy tetszem neki. Ha nem lép akkor az azt jelenti hogy nem jövök be neki vagy nem akar kapcsolatot? Felkelthetem valahogy az érdeklődését? Nem akarok nyomulni. (Pár utcával arréb lakik mint én.)

2020. máj. 21. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
65432 oka lehetett hogy hozzá vitted a motorodat nem gondolatolvaso a szerencsétlen.
2020. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#10: Nincs mindenkinek ideje/energiája kilogikázni a dolgokat, főleg, ha mondjuk mindennapi gondok is nyomasztják. Ez megint olyan dolog, hogy a kommunikáció helyett te elvárod másoktól, hogy találják ki a gondolataidat és a szándékaidat. Ilyen esetekben sokkal egyszerűbb őszintén és nyíltan beszélni, mint játszmázni. Amúgy azt is simán gondolhatta, hogy a barátod valamiért nem csinálta meg neked, amit kértél tőle, ezért vitted el hozzá a motort. Még egyszer mondom, legyél vele őszinte, ennyiből még nem fogja tudni, hogy te többet akarsz tőle, és hogy szabad előtte az út. Felnőtt ember vagy, őszintén mondd el neki, amit szeretnél. Ha nem kombináltál volna ennyit, hanem elmondod/leírod neki az érzéseidet, már régen kiderült volna, hogy ő mit akar. Egyébként nem, nem szoktam nézegetni a lányokat, egy részüknél pl. úgysincs kitéve, hogy van-e valakijük vagy nincs, van, akihez próbáltam régebben közeledni, de elzárkózott, így ők is kiesnek, másokról tudom, hogy kapcsolatban vannak, bárkinek a képeit meg minek nézegessem? Ha néha jön egy-egy üzenetem, akkor válaszolok (van úgy, hogy hetek múlva), aztán ennyi.
2020. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Rendben, adok meg egy esélyt a dolognak. Ha vége a vizsgaidőszaknak, mert most meg én is meg gondolom ő is azzal van elfoglalva. Fogok neki írni, és finoman elmondom hogy amúgy szingli vagyok éppen
2020. máj. 21. 13:57
 14/24 anonim ***** válasza:
Jajj. Ha említetted a barátodat, akkor teljesen biztos, hogy azt hiszi, még együtt vagytok. A facebook státusz nem sokat jelent. Itt sokkal inkább arról van szó, hogy esélytelennek érzi magát. Gondolj bele, motorozol, szépség versenyekre jártál stb.
2020. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az ikertesóm osztálytársa volt gimiben a srác, őt faggattam róla. Szerinte nagyképű mert senkivel nem barátkozott a gimiben, csak 1 motoros haverja volt akivel mindig lógott. Kétlem hogy esélytelennek érezné magát, 190magas, szőke, széles vállak, kockahas, mérnök család, ő is annak tanul. Vagy elvan telve magától, vagy zárkózott. Egyébként a szépségversenyekről se tudhat, nem szoktam feltölteni magamról szalagos bikinis színpados képeket, csak ha beírja a googleba a nevem, akkor találhat képeket. Nem hiszem hogy odáig eljutott :D de egyébként velem cukin viselkedett. Szval nemtudom.
2020. máj. 21. 23:42
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok a fantázia és kevés a tartalom illetve a realitás. Tessék szépen ráírni aztán majd kiderül mivan. Humorizáld el. Mondjad, hogy egyedül unalmas mocizni és itt a jó idő. Ő mikor megy ide-oda, hátha csatlakozhatnál ha nem bánja. Trallala.
2020. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, segítséget. Igyekszem a sarkamra állni és nem gyávának lenni :) Remélem összejön a dolog.
2020. máj. 23. 22:27
 18/24 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy félős típus, ezt a fene tudja így látatlanból, lehet az is, hogy gyanús számára a közeledésed, nem arra gondol, hogy közelebb akarsz hozzá kerülni, vagy csak attól, hogy símán pofára ejtik, mint a zsíroskenyeret. Én inkább arra voksolnék, hogy tapasztalatlan, és nem tudja kezelni a helyzetet. Kérj tőle segítséget valamiben, már csak hogy többet találkozzatok, mert így csak stagnál a dolog, csavart kérdésekkel gyanú nélkül kiderítheted azt is, hogy van e valakije.
2020. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Írjál neki egy üzenetet. "Valaki motorozást ígért nekem,lassan behajtanám....elmehetnénk (ide vagy oda)".
2020. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19/ez nem nagyon nyomulós? :/ (egy fiúnak) Nem akarnám a lerázhatatlan csaj benyomását kelteni. De arról nem tehetek, ha “elromlik” valami a mocimon és rendes lenne ha kisegít...megint :D
2020. máj. 24. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!