Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha sértőnek tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sértőnek tartják a nők ha bepróbálkozok náluk vagy bókolok?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon udvarias vagyok és kedves. Azért találják sértőnek a közeledésemet, mert állítólag borzalmasan ronda vagyok és egy ilyen próbálkozása önbizalom romboló hatással van rájuk. Többször volt sztori abból, hogy a kedves randimeghívásom miatt depressziós lett a nő. Egyszerűen kibukott azon, hogy “egy ilyen” próbálkozik csak nála mint amilyen én vagyok. Más csajoknak azzal volt baja, hogy ha ilyen mer náluk próbálkozni, aki tizes skálán 1-es, akkor ők is rosszabbak.

Sokszor volt ilyen és ezek hatására már inkább rá se merek nézni a nőkre. Hogyan javíthatnék ezen, hogy ha már barátnőm nem is lesz, akkor legalább ne sértsem meg és alázzam meg a nőket?


2020. máj. 22. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kép nélkül hogyan szeretnél minőségi választ kapni?
2020. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért ne akarj ismerkedni, mert a nők bedepiznek mert próbálkoztál, nem kell semmit csinálnod emiatt. Azért akarj ismerkedni, mert a sok nő között van egy aki nem fog depizni.


Csodálom, hogy ezt így elmondták neked, mintha a barátnőjük is lennél, csak egy szimpla, udvarias, és kedves ne haragudj, de nem-et kellett volna mondaniuk magyarázkodni minek?


Nem a személyed sértők nekik, hanem a saját tudatuk, hogy mindig olyan típusú emberek találják meg őket akik nem az ő zsánerük. Ezt időnként nehéz az embernek megfejteni miért alakul így, több oldalról is gondolkodva, gondolom sokszor saját magukat hibáztatják, pedig nem hibásak, egész egyszerűen csak nem találták meg azt a közeget ahol olyan típusúakkal találkoznak akik a zsánerük.


Ne rágódj ezen, inkább foglalkozz magaddal, hogy hogy találod meg azt akinek te vagy a zsánere.

2020. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Sértegesd őket, akkor legalább látják majd hogy az önbizalmad rendben van.
2020. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azért tartják sértőnek a közeledésedet, mert ronda vagy, hanem pl. mert totál alkalmatlan pillanatban próbálkozol vagy lerí rólad, hogy csak fel akarsz valakit szedni.

Mi lenne, ha csak beszélgetnél? Mint ahogy két normális ember, nemtől függetlenül teszi. Persze, ezt nem az utcán kell és nem is a neten, hanem ahová amúgy eljár az ember: baráti társaságok, egyetem, nyelviskola, túraszakkör, horgászklub, akármi.

2020. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet rosszul fogalmaztam, ezt nem ők mondták meg nekem, hanem úgy hallottam vissza. Pl mesélte egy kolléganő hogy a barátnője tökre bedepizett mert hónapok óta csak egy ronda pali kezdett ki vele. Aztán mutatta a csajt és az volt akihez előző nap odamentem :D


Utolsó: jó ötlet. De félek hogy barátzónába kerülök ha csak haverilag beszélgetek és nem mondom meg mit akarok. Régen folyton ez volt velem, tele volt a padlás csaj “barátokkal” (ugye ők így mondják, de valójában nem vagyunk barátok, mert nem számíthatok rájuk, ez csak a nem jössz be pasiként, de nem akarlak megsérteni szinonímája)

2020. máj. 22. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

"Mi lenne, ha csak beszélgetnél?"


Barátság, nincs kémia. De kérdező te is hülyeséget csinálsz, fogd fel úgy hogy egy nő riiibanc, senki, bánj úgy vele, mint aki csak arra kell, azt lesz "kémia"....

2020. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem díjazom a random bepróbálkozókat, nézzenek ki akárhogy.
2020. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es merész kijelentés ez. De ki a nem random bepróbálkozó? Az akit a közös ismerősök előzetesen reklámoztak/fényeztek? Mondjuk abban van valami mert az összes nálam nem jobb haveromnak úgy lett csaja.
2020. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!