Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nincsenek barátai, akkor szerezhet valaha barátnőt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig nőktől is hallottam, hogy sosem akarnának ilyen srácot.
2020. máj. 22. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Van még a barátokon kívül munkahely, online haverok, tinder, társkeresők.
2020. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

#2 ezért nem kell olyan sokat adni a random nők véleményére.


A legtöbb embernek nincsenek barátai, csak sokan szeretnek ezzel a szóval dobálózni, de a jelentését nem is ismerik.

2020. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4esnek igaza van.


A legtöbb embernek ivó és bulizós és vásárlós barátja van... Nőknek is.ezek inkább ismerősök

2020. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt most nem azon van a hangsúly, hogy igazi barátok-e, mert azt sosem lehet tudni. Inkább az az érdekes, hogy ha valakinek nincsen egyetlen olyan személy sem az életében, akivel eljárna valahova vagy beszélgetne stb. Ha senki nem áll vele szóba, az azért sokat elmond róla.
2020. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem azzal semmi gond nincsen akinek van 1jó barátja és ennyi. De akinek tényleg nincs egyetlen barátja se az tényleg fura, én nem is ismerek ilyet. Én mint nő személy szerint ennek örülnék is meg nem is, mert így nem lógna folyton a haverjaival, de viszont ezáltal sokkal ragaszkodóbb lesz a párjához a srác ez egy extovertált csajnak gond lehet. Olyan barátnőt keress, aki szintén ez az otthonülős fajta.
2020. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"én nem is ismerek ilyet."

szeretnel? ;)

2020. máj. 27. 17:49
 9/10 anonim válasza:
Kérdező! Még hogy csendesebb fajta vagy, azért szöveg az van, bírlak. 😂 Értékelem a hozzászólásod, de jobban jársz ha közvetlen környezetedben élők közül választasz barátot ;) 7-es voltam
2020. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy introvertált nőnek is (jelen) gond az, hogy folyamat a seggemben lóg. Hisz nekem meg kell az egyedül töltött idő.


Ezért nem mindegy, hogy miért nincsenek barátai. Nem akar, mert teljesen jól elvan egyedül is, vagy senki nem akar vele időt tölteni.

2020. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!