Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meneküljek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meneküljek egy olyan nő elől aki elsőre normálisnak tűnt, de kiderült, hogy perverz szakmája van és abban éli ki magát?

Figyelt kérdés

29 éves (mérnök) férfi vagyok, megismerkedtem egy 26 éves nővel, aki nőgyógyász orvos, ami már önmagában is fura hogy lehet egy nő nőgyógyász. Ráadásul amint kiderült épp most szakosodik azon belül is annak az egyik leggusztustalanabb alágazatába, tehát olyanokkal foglalkozik hogy felvágja a beteg nők méhét meg petefészkét és abban turkál. És amikor megkérdeztem miért ezt a szakmát választotta, azt mondta hogy "mindenkinek megvan a maga perverziója".

Ezek után már biztos, hogy kettyós nő? Menekülni kell?



2020. máj. 22. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Én a helyedben menekülnék
Én a helyedben adnék még esélyt a dolognak
Én kifejezetten vonzónak tartanám ezt
Egyéb, leírom kommentben
49 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem csak eltolt egy morbid viccet.


Amúgy úgy gondolom, hogy azért ez a szakmája, mert segíteni akar.


Én nem vagyok nőgyógyász, nem is bírnék annyit tanulni, amennyit az orvosin kell. Mégis úgy gondolom, hogy fontosabb lenne a nőgyógyászati problémákkal még többet foglalkozni.

2020. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Igen, menekülj tőle!

De ezt lehetőleg az ő érdekében...

Ember! Ez egy szakma, ami nincs nemhez kötve, ennyi.

Azt pedig nem szó szerint kell venni, hogy ez a perverziója, ez lefordítva kb annyit jelent, hogy "mindenkiben van valami furcsa, bennem az, hogy ez a szakmám".

2020. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Ebben a sztoriban te vagy a beteg.
2020. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
99%
Te nagyon gyenge lelkű vagy hozzá :D
2020. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez hol perverz? Még ha abortusz-végző személy lenne és azon vigyorogna, hogy ez mekkora élvezet neki, akkor az lenne, de így...


Mondjuk érdekes dolog a női nőgyógyász a nőismerőseim többsége szerint a női nőgyógyász rosszabb, mint a férfi, mármint számukra. Aztán lehet ők csak egy kis kivételek, de több korosztály véleményét hallgattam már meg, ilyen vagy olyan okból a témában.

2020. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%
Nekem trollnak tűnik, ilyen provokáló baromságot összehordani... Mérnök meg főleg nem vagy, azért azok értelmesebben gondolkoznak.
2020. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

6.


Azért nem mindegyikük, bár a kérdező szerintem sem az, de azért van bigott, ostoba vagy műveletlen mérnök aki csak a szakterületén profi, ezen kívül egy levelet sem tud feladni.

2020. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nőgyógyász és AZON BELÜL szakosodik, hogy felvágja a beteg nők méhét..." Hallóó, szülész-nőgyógyász ORVOS, ez a dolga az összesnek. Műtenek is, igen. Többek között. Különben meg nem fura, hogy nő.


Kamu kérdés.

2020. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen hülyén nem lehetsz te mérnök :D


Azért leírom. Sok női nőgyógyász van. A sebészek felnyitják a betegeket. Ez a lényege. Nem vagy százas.

2020. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te valami tini vagy. Felnőtt férfi azt nem tartja perverznek hogy van női nőgyógyász.

A kérdést olvasva azt hittem rúdtáncosról ,vagy hasonlóról van szó.

2020. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!