Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolat a gazdagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat a gazdagok kiváltsága?

Figyelt kérdés
Virágcsokrok minden nap, drága desszertek, drágaköves és aranyékszerek, több autó, házak országszerte, wellnes minden hétvégén, luxus éttermek, külföldi nyaralás minden évben...ki tudja ezt megadni a mai nőknek?

2020. máj. 23. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan így van. Jól látod. Minden nő így el.
2020. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Az a sok férfi, aki párkapcsolatban él.
2020. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Miiii? XD
2020. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy mindez a párkapcsolat előfeltétele? Igaz, hogy a barátnőre költeni kell, de veled nagyon elszaladt a ló.
2020. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok kérdező!

Sikerült elérni, hogy innentől kezdve én csak a Tudományok kategóriába írjak választ.

Meguntam az ilyen idióta kérdéseket, aminél már azt sem lehet eldönteni, hogy troll vagy sem.

Sok sikert azoknak, akik maradnak, még internetem sem könnyű ennyi hülye között!

2020. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Így kell megtudnom, hogy hiába voltam már házas is, valójában még soha nem volt párkapcsolatom. 😭


😁😁😁😁😁


Jajj, ne haragudj, én ezen most hatalmasat nevettem. :)

2020. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát technikailag nem vagyok együtt a párommal. Aha.
2020. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ti hogy bírjátok hisztit, meg a követelőzést a nők részéről?
2020. máj. 23. 16:49
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Meguntam az ilyen idióta kérdéseket, aminél már azt sem lehet eldönteni, hogy troll vagy sem."


Az a szomorú, hogy vannak, akik nem trollok, hanem helyből ilyen sotetek.

2020. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok követelést hallottam már nőtől, de a felsoroltak sosem voltak benne. Lehet, én élek mélyszegénységben, csak nem tudok róla. :/
2020. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!