Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál, nőknél az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál, nőknél az a bizonyos "kémia" akkor van a csúcson, amikor az aktuális randipartnerükről kiderül, hogy élőben is eszméletlenül jóképű, nagyon menő pozícióban dolgozik, gazdagok a szülei és egyedül fog örökölni mindent?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Akivel most nagyon megvan nekem a kémia, az nem keres túl jól, nincs semmi menő végzettsége. Igaz dolgos, nem egy lusta alak. Van kocsija, de ezer éves és sok baja van. Albérletben lakik. Semmi extra anyagilag. Én nőként ellenben mérnöknek tanulok... Mert úgy neveltek a szüleim, hogy személyiség alapján válasszak, szerelemből, és kölcsönös tiszteletből. A pénz másodlagos.

Exem pl 22 évesen saját házzal rendelkezett, kocsival. Ő sem örökölte, vsgy vették neki a szülei, hanem dolgozott érte, jól játszotta a lapjait szakma választásban és munkában szerencséje volt. Vele mégsem volt olyan kémia. Nem ezen múlik, egy cseppet sem.

Hogy a külső múlik-e? Nyilván.

De sok gazdag, jóképű ismerősöm van, aki teljes mértékben hidegen hagy.

2020. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A kémia nem a másik anyagi hátterétől fugg
2020. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen esetben éreztem azt amiről írsz. A srác fotókon nagyon jól nézett ki. Azt hittem,hogy majd élőben kevésbé lesz az. De, az volt. Ahogy írod:élőben is eszméletlenül jóképű. És itt annyit tennék még hozzá fontosságban: hogy intelligens és értelmes legyen. Ez már magával hozza azt,hogy valószínű megtalálja a helyét a munka világában is. Az anyagi helyzete és a szülei vagyona egyáltalán nem érdekel.
2020. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!