Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg itt cseszik el a béta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt cseszik el a béta férfiak az egész társkeresést? Ezen a ponton turbózzák fel még az átlagos vagy csúnyácska nők egóját is?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_jCdDCUasUU

A béták sajnos minden nőnek kinyalják bő nyállal a fenekét társkeresőn, ahogy ezt a PUA mester is mondja.

Szerintetek is ezért van ilyen túlszállt egójuk a mai nőknek? A netes társkeresők és a sok seggnyaló béta férfi hatására?


2020. máj. 25. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Részben. A palotapincsik nem nyerők. Ettől függetlenül, ha nem lennének ezek a férfiak palotapincsik, akkor sem lenne sokkal nagyobb a sikerük, mert a határozottság, a jó kommunikációs készség és a jó kinézet továbbra sem lenne meg bennük.
2020. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Én már akkor menekülök ki a világból, ha meghallom a béta, alfa, pua szavakat!

Soha nem akarok olyan férfit magam mellé, akinek ezek az aktív szókincsét képezik.

2020. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
A béta férfiak ott rontják el, hogy olyan kifejezéseket használnak, hogy "béta férfiak".
2020. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

Jajj, gyerekek. Ne álszenteskedjünk már. Nem puázok és semmiféle videót nem néztem még végig ilyenekről. Nem használom aktívan azt a szót, hogy alfák és béták. Ettől függetlenül ezek létező szavak és leírnak 1-1 dolgot.

Kicsit olyan, amit csináltok, mintha fideszesként azt mondanátok, hogy nincs korrupció.

2020. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Én még soha nem voltam társkeresőn... Most akkor nekem honnan van az önbizalmam? Fura dolgok ezek.

Ami a "béta" férfiakat illeti ott rontják el hogy hülye elméleteket gyártanak ahelyett hogy felismernék hogy zoknik az emberi kapcsolatok terén és igyekeznének fejlődni. Megérteni a körülöttük élők logikáját meglátni a mögöttes tartalmakat (nem. Nem a pénz sárm és farok méret az amiről írok) aztán felismerni ők miben különböznek azoktól akik sikeresek.+ esetleg változni és fejlődni hogy boldogok lehessenek.

Persze sokkal egyszerűbb fél igazságok és túlzó sztereotípiák mögül "biztonságból" okoskodni. Ez sajnos tény.

Aki felismeri a saját gondjait és tesz ellenük nem lesz "béta hím" aki béta férfiként hivatkozik magára úgyse fog soha érdemben változni mert már meg van a kényelmes kis világa köszöni nem kell a valóság. Itt rontják el a "béta férfiak".

2020. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%

4.


Mondjuk más párt szimpatizánsaiként sem lehetnek büszkék, korrupció volt a fidesz előtt is (lásd Móricz Zsigmond és Mikszáth Kálmán korabeli regényei, szépen bemutatják a dolgot néhol), és utána is lesz. A korrupció kb. egyidős az emberiséggel, emiatt rikácsolni nevetséges, de hálás téma, mert örökzöld, minden kormány megvádolható vele, mert igaz mindegyikre.


De abban egyetértek, hogy ezek a szavak - bár rosszul vannak megválasztva - létező fogalmakat takarnak. Bár ez is olyan szó, mint az "incel" aminek definíciója egy dolog, de az, hogy kit sorolnak be oda az a szót használó személy saját nézőpontján múlik.

2020. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

#6: Persze, hogy mindig volt, csak azért írtam ezt a példát, mert épp aktuális és a fidesz áll jelenleg hozzá a legcinikusabban. De, azt is írhattam volna, hogy a baloldal szerint minden bevándorló szent.

Jogos, az incelnél is mindenkire rávágják páran, hogy az, mert épp nekik nem tetszőt írt.

2020. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Az alfa béta stb. leírnak egy egy jellemet de nem determinálják az adott ember sikerességét vagy sikertelenségét. Sőt még csak nem is abban az értelemben van jelentésük ahogy itt használják. Konkrétan saját maguk és a szerintük "alfa" férfiakra nézve is degradáló sokszor amit írnak és messze áll a valóságtól.
2020. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Engem a kasztositas idegesít ezzel az alfa, bétázással, amúgy én is használom. Csak nem veszem komolyan, én Clint Eastwood féle karaktert tartanékn alfának. Manapsag ő csendes, fura, nyomorék lenne. Pedig egy igazi alfának csak akkor kéne járnia a pofájának ha értelmes dolog jön ki belőle, nem a kapanyél (és akkor kéne járnia a kezének, akkor kéne cselekednie amikor kell).... De most az a menő... Pedig a szoszatyarsagot, pavasagot szerintem eleve nem kéne ferfias dolognak venni, sokkal inkább nőies szerintem. De más világ... Az alfát már pejoratív értelemben használom. A bétát meg a megnem értett, ehhez a korszakhoz alkalmazkodni nem tudó emberekre.
2020. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Részben igen. Sem az uraskodás nem vonzó, sem az, ha valaki lemegy kutyába. Normális ember társat akar, az pedig úgy tisztel, hogy képes közben magát is. És úgy figyel rám, hogy közben teszi a saját dolgait is.
2020. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!