Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg itt cseszik el a béta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt cseszik el a béta férfiak az egész társkeresést? Ezen a ponton turbózzák fel még az átlagos vagy csúnyácska nők egóját is?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_jCdDCUasUU

A béták sajnos minden nőnek kinyalják bő nyállal a fenekét társkeresőn, ahogy ezt a PUA mester is mondja.

Szerintetek is ezért van ilyen túlszállt egójuk a mai nőknek? A netes társkeresők és a sok seggnyaló béta férfi hatására?


2020. máj. 25. 22:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

#19: Mennyivel egyszerűbb beülni a gép elé, kitalálni fixen egy dolgot, leegyszerűsíteni mindent és kötni az ember a karóhoz, mint felkelni és megnézni pár dolgot, hogy nem fekete-fehér minden...

Hogyne lenne relatív. A kommunikációval kapcsolatban mindig relatív, hogy hol, kik között megy és hogyan. Mintha azt mondanád, hogy ugyanúgy beszélsz állásinterjún, mint a haverokkal a kocsmában.

A 2 pontos tanácsod is nevetséges. Az egyszerűsítés mellett az is biztos egyszerű, hogy az alapján lősz be ringynek nőket, hogy épp sokat vagy keveset beszélő férfiakat kedvelik.


Néha olyan ez az oldal, mintha pár szobába zárt, 0 ismerőssel rendelkező kisgyerekek írogatnának.

2020. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Jól van, magyarázz csak. Az a különbség kettőnk között, hogy nekem rendben volt a magánéletem és összejött nem egy normálisnak nevezhető kapcsolat, illetve azokra hallgatok, akik fel tudnak mutatni olyasmit, amit én is szeretnék, te pedig egy balfsz vagy, aki csak a magafajta sikertelenekre hallgat, annak meg az a következménye, hogy benneragad a szar problémájában. Egyszer hallgatnátok azokra, akik jobbak nálatok, nem ülnétek ekkora szarban.
2020. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: A válaszod alapján felesleges neked bármit is magyarázni, amikor úgy adsz elő rólam dolgokat, hogy nem is ismersz. Milyen nyakatekert logika kell ahhoz, hogy aki nem ért veled egyet, azt társkeresés terén sikertelennek állítsd be? Ember, nekem is van kapcsolatom és nem vagyok sikertelen. (Maximum olyan téren, hogy 2 félévet csúsztam egyetemen, de ez nem túlzottan zavar.)

Bocs, hogy nem hallgatok egy ennyire burokban élő, előítéletes, gondolkodásmentes személyre. Te nagyon nem az a kategória vagy, aki jobb bárkinél is.

2020. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!