Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg itt cseszik el a béta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg itt cseszik el a béta férfiak az egész társkeresést? Ezen a ponton turbózzák fel még az átlagos vagy csúnyácska nők egóját is?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_jCdDCUasUU

A béták sajnos minden nőnek kinyalják bő nyállal a fenekét társkeresőn, ahogy ezt a PUA mester is mondja.

Szerintetek is ezért van ilyen túlszállt egójuk a mai nőknek? A netes társkeresők és a sok seggnyaló béta férfi hatására?


2020. máj. 25. 22:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

"pua mester"


Ettől a szotol szoktam rohogo görcsöt kapni.

2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#9: hol menő a szószátyárság, könyörgöm? Felnőtt emberek között?
2020. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Itt mindenki szószátyár aki képes érdemben egy beszélgetést fenn tartani 3 mondanál tovább.
2020. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

13.


Szerintem szószátyár alatt az olyanokat értik, akik úgy viselkednek, mint a gagyi vígjátékokban a comic relief karakter aki mindig pofázik, még a drámai vagy komolyabb jeleneteknél is. Fő típusai a "vicces feka", a "mindig mellébeszélő a dolgokat megúszni kívánó gyáva szereplő" illetve a "tudálékos bürokrata".

2020. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Fura ez a szószátyár dolog. Kérdéstől függően egyszer előadják páran, hogy mennyire jó, máskor meg azt, hogy mennyire rossz.
2020. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%
Normálisan kommunikálni tudni nem szószátyárság. Nem, akkor sem, ha az emberek 70%-a képtelen rá társkeresőn. Minek legyek azzal, akivel nem tudok beszélgetni? Tök fölösleges. Nekem is ez az első szűrő a külső után. Hogy jó társaság-e a, másik és megy - e hajnalba nyúlóan, az üzeneteket alig várva, randiról ezer kérdéssel és gondolattal elszakadva...
2020. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
Hogy erzekeltessem mire gondolok a halálos iramban második részében van az a kopasz, fekete (félvér) manus, az rx7-essel az elején. Aki rácsap ott a picsákra és nyomja a hülye szövegeit, aztán felemelik a hidat előtte és beszar. Na olyan emberre gondolja sok kiscsaj hogy alfa, közben meg egy nyomorék.
2020. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

#16: Oké, de a normális relatív. Egy csomószor itt is előadják, hogy az alacsony, nem jól kinéző srác ismerősük ledumálja a csajokról a bugyit, mert a társaságban annyira nagy dumájuk van.

Társkeresőn meg sokszor pont az a nyerő férfiként, ha nem ír sokat az ember, hanem tömören és lényegre törően ír, sokszor akár csak egyszavas válaszokkal is.


Szóval ez annyira relatív... Teljesen helyzet és emberfüggő.

2020. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem relatív a normális. Csak te vagy rohadt vak és elveszel a részketekben... 1. Döntsd el, milyen embert akarsz magad mellé és viselkedj aszerint, ne pedig ringyóknak tetszelegj, mint egy görcs, akinek annál értékesebb egy nő, minél inkább azt várja tőle, aki nem ő és nem is társ.

2. Más karakterű embernek más ismerkedési csatorna való... És más partner.

2020. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

19 nekem is hasonló a véleményem.

Szerintem szinte minden nem értem a nőket/minden férfi kihasznál probléma mögött az önismeret hiánya áll. Nem ismerik magukat nem tudják mik az erősségeik és gyengéik és ez alapján ki való hozzájuk.

Ha tudom kit keresek tudom hol és hogyan keressem. Viszont ha valaki a sötétben tapogatózik nem csoda ha mindig hoppon marad.

Nagyon sok eltérő preferencia van. Ami a számomra bunkó lehet másnak vicces (lásd Torrente filmek. Soha nem fogom megérteni hol van benne a humor) ami még nekem még poén nem egyszer kiüti a biztosítékot a barátnőimnél. Ami az egyiknek "szószátyár" az lehet a másiknak kommunikatív és humoros. A végtelenségig lehetne sorolni.

Azt kell belőni az adott személynek mik a szükségletei és korlátai. Általános igazságot úgyse lehet tenni.

2020. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!