Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek a magabiztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek a magabiztos, talpraesett, erős férfiak kellenek, a vékony, önbizalomhiányos lúzerek pedig örökre egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem is foglalkoztat ez a kérdés, persze csak akkor hogy ha normális választ is ad rá valaki. Egyébként ez is "tág" téma.
2020. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Igen.

Vagy mit akarsz hallani? Elég árnyalt téma, te meg direkt hisztérikusan eltúlzottan adod elő.

2020. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
És ez azért meglepő, mert... ?
2020. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, más nő hogy van vele, de ha már rám is jellemzőek ezek a tulajdonságot, nem akarok egy gyengusz nebántsvirágot partnernek, mert mindennek nézném, csak férfinek nem. És megenném reggelire.
2020. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez neked tényleg meglepő?
2020. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez miért olyan meglepő? Miért baj, ha egy nő határozott férfit akar magának? És ott most nem a menő - manó hülye gyerekekre gondolok, hanem akinek tényleg renden van az önértékelése.

Egy kapcsolat arra való, hogy erőt és energiát adjon, hogy amit beleteszel, az a másiktól visszajojjon és fordítva. Egy felnőtt férfi ajnarozasa nem jó energiabefektetes és itt nem arról van szó, hogy a férfinek ne lehetnének gondjai. Az én barátomnak is vannak nehezebb napjai, amikor támasza van szüksége, de amúgy bármikor lehet rá számítani. Olyan problémamegoldó készsége van, hogy sokszor csak lesek, pedig engem sem kell ám félteni, ha arról van szó, hogy kinyissam a számat.

2020. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Biztos vannak olyan manipulatívabb nők, akik jobban szeretnek megvezethető és önbizalomhiányos pasikkal lenni, én nem ilyen vagyok.
2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Tudod még nőből is csak azoknak kell az önbizalomhiányos, akinek bántalmazó tendenciái vannak.
2020. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Igazából én se értem a kérdést. A vékony pasi ízlés kérdése. Van akinek bejönnek másnak meg nem. Viszont aki önbizalomhiányos és saját meglátása szerint luzer az mit szeretne? Az ilyen férfi képtelen az önérvényesítésre ami frusztrálttá teszi jellemző a kommunikációs gát a megfelelési kényszer a bizonytalanság féltékenység irigység. Ha szerez is partnert állandóan azon retteg hogy elhagyják mert nincs rendben önmagával. Ő maga sem szereti azt aki így elképzelhetetlen számára hogy más meglássa benne az értéket. Épp ezért folyton keresni fogja ki és mikor akarja bántani. Szintén jellemző a túlzott önvédelmi reakció. Hiszti sértődékenység menekülés amiket mind az attól való félelem idézi elő hogy banthatják és mivel nem tudja magát rendesen megvédeni inkább mindenre támad mert az a biztos.

A társas kapcsolataiban épp úgy nem tud érvényesülni mint az élet más területein.

Értelemszerűen nem minden tényező igaz minden ilyen emberre de én ezeket tapasztaltam az ilyen emberekkel való társas kapcsolataiban.

Ezek mellett tényleg kérdés miért olyat választanak inkább az emberek aki ennek jó esetben a szöges ellentéte?

2020. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát az önsajnáltatás egyik nemnél sem vonzó.
2020. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!