Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért változik agresszívvé a sok nőktől elszenvedett visszautasítás következtében? Miért nem viselik tiszelettudóan, hogy nem mindenkinek lehet párja, nem mindenki szaporodhat és valakinek a forever alone feeling jut?

Figyelt kérdés

Pl itt a promóban is, a srác bekattant. Persze nem kell ennyire extrémen elképzelni, de sok olyan van, hogy utána bántja a nőket az adott férfi. Miért nem tölti fel őket pozitív energiával az a tudat, hogy úgy képzelje el a dolgot, hogy ez a nő nem volt elég jó ahhoz, hogy a párja lehessen?


https://www.youtube.com/watch?v=37afuK5LHRo


16+


2020. máj. 27. 12:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem sok 40-es szingli ismerősöm van, akiknek 5-10 éve nem volt senkijük és boldogok. Utazgatnak, sportolnak, mozi, színház, stb. Egyedül is boldogok, állandóan mosolyognak.
2020. máj. 27. 13:14
 12/28 A kérdező kommentje:
Ja és nincs gyerekük sem.
2020. máj. 27. 13:14
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
Itt a női megfelelője, csak hogy ez nem film hanem igaz történet. Egy amerikai fiú barátnője hónapkkal a szakítás után bemászott a macskaajtón a srác házába és kinyírta 27 kés szúrással. Közben a csaj még fényképeket is csinált a tettéről. [link]
2020. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
9-es, pár hete láttam itt egy szavazást, hogy a nők mikor a legkelendőbbek. 22 válaszból 12 is arra érkezett, hogy 28-35 között, de 40 ig is ,,bombanő,, mind. Akkor miért vagy frusztrált? Én még csak 27 vagyok.
2020. máj. 27. 13:18
 15/28 A kérdező kommentje:
13-as, pedig a pasi nem nagy durranás
2020. máj. 27. 13:19
 16/28 anonim ***** válasza:
29%
#14 Szerinted miért? Mert most sem vagyok "bombanő", ahogy soha nem is voltam, nyilván ezért vagyok ilyen "kelendő". Én 29 vagyok, és mivel egy gusztustalan gebezmény, ezért már most ráncosodik, gyűrődik és esik össze az amúgy is kegyetlen ronda arcom. 35 évesen én már bőven-bőőőven aszott kóró leszek. Majd biztos akkor fognak élni-halni értem...
2020. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésen erősen provokatív, enyhe "nyenyenyenyeeee" stílusban.


1.Nem kell és nem is szabad felmenteni az elkövetőt.


2.Azonban a kérdés kiírója is jól mutatja, hogy sokszor nem is az a gond, ha valaki egyedül van, hanem amikor jön pár "menőarc" akik jól belerúgnak egyet-kettőt ezzel a "heheheheheh nyenyenyenye" Cartman-stílussal.



De a többség nem kattan be, vagyis de, csak nem így. Ez már szélsőséges példa. A többség csak simán depressziós lesz, észrevétlenül tűnik el a folyamat végén, mikor végül belehal. És ez nagyon szomorú. És jól mutatja mennyire "mindent vagy semmit" világban élünk ahol egyesknek jut minden - de ez gazdasági téren ugyanúgy igaz - míg másoknak semmi. A legviccesebb az amikor random kapzsi üzletembernek több pénze van, mint némelyik országnak összesen. Ez szánalmas és emiatt van a kapitalizmus ugyanúgy halálraítélve, mint kistestvére a szocializmus. Csak az agónia hosszabb.

2020. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%

"Miért nem viselik tiszelettudóan, hogy nem mindenkinek lehet párja, nem mindenki szaporodhat és valakinek a forever alone feeling jut?"


Majd egyszer próbáld ki, hogy rengeteg időt és energiát feccölsz valamibe, majd a végén közlik, hogy hát bocs, de nem. Majd megpróbálod még egyszer, és ugyanez a vége. Majd megpróbálod nagyjából hetvenedik alkalommal, és még akkor is. Vagy próbáld ki, hogy veszel egy autót. Rálocsolod a pénzedet, beleölsz munkaidőt, belefektetsz erőt, majd a műszakin közlik, hogy ezen már csak a bontó segít. Na, mennyire lennél csalódott, mennyire éreznéd igazságtalannak az életet? Mekkora undorral és értetlenséggel néznél a vígan autózó emberekre, akik feleannyit öltek a dologba, és mégis egész életükben végig autózhatnak, mert szerencsésen vásároltak (értsd: szerencsés géneket és családi hátteret kaptak)?


Így van, pontosan annyira, mint mi. Főleg amikor még a pofánkba is dörgölik az utcán a nyelvüket a másik torkáig lenyomó, émelyítően vigyorgó, emberfelettien boldog párocskák, akikre ránézel és csak annyi jut eszedbe, hogy "de hát ezt én is meg tudnám csinálni". És akkor minden alkalommal elgondolkozol, hogy mi lehet benned olyan borzalmas, hogy a személyedet, a létezésedet utasítják vissza, kidob magából a társadalom (értjük már az összefüggést a vakon lövöldözők gondolatmenetében, akik azt a bizonyos "társadalmat" szokták hibáztatni?). Kb. ahogyan a #9 írja.


És akkor a legrosszabb az, amikor elkezdenek faggatózni még munkahelyen is, hogy "miért vagyok ilyen rossz kedvű", meg egyebek - mert egyértelműen látszik az emberen, ha megtöri az élet. Na szerinted mi a jó édes durva apád phacáért?! Volt már pár konfliktusom ebből munkahelyen is, dettó, mint ahogy a kollegina írja: nem gondolom át, mit mondok, direkt durván küldök el ilyenkor mindenkit. Egy picit törlesztek a világ felé. Ha kapcsolatra nem kellek, akkor unaloműzőnek se kelljek.

2020. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, igen, amikor b.szogatnak, hogy miért nem mosolyogsz és ragyogsz a boldogságtól, hát így aztán pláne nem fogsz kelleni senkinek, de meg is érdemled... Annnnnyira csodálatos és imádnivaló.
2020. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

19.


A vicces az, hogy egy idő után nettó cinizmusból el tudod játszani a dolgot, nekem már megy, alapvetően vidámnak tartanak az ismerőseim, amit nem értek, de valószínű azért, mert már következetesen mindent magamba folytok ami negatív - kivéve itt - ezen a helyen adom ki. Valahol ki kell jönnie. És inkább történjen ilyen formában, mint élőben.

2020. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!