Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért változik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért változik agresszívvé a sok nőktől elszenvedett visszautasítás következtében? Miért nem viselik tiszelettudóan, hogy nem mindenkinek lehet párja, nem mindenki szaporodhat és valakinek a forever alone feeling jut?

Figyelt kérdés

Pl itt a promóban is, a srác bekattant. Persze nem kell ennyire extrémen elképzelni, de sok olyan van, hogy utána bántja a nőket az adott férfi. Miért nem tölti fel őket pozitív energiával az a tudat, hogy úgy képzelje el a dolgot, hogy ez a nő nem volt elég jó ahhoz, hogy a párja lehessen?


https://www.youtube.com/watch?v=37afuK5LHRo


16+


2020. máj. 27. 12:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ronda férfiaknak is van párjuk. Valamit csak tudnak
2020. máj. 27. 14:19
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

21.


Példát az állításra. És lehetőleg nem hírességekről, mert náluk máshogy mennek ezek a dolgok.

2020. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

@21

Igen, előfordul ilyen. Viszont bár nagyon nem szeretek így beszélni egy embertársamról, azért tedd hozzá, hogy azok a nők "olyanok is" általában. És akkor eljutottunk a legfájdalmasabb részéhez a témának. A kereslet és a kínálat nem egyensúlyozza ki egymást, mert az élet van annyira vicces, hogy ugyanúgy, ahogy mi nem kellünk senkinek, úgy a torz, morbid módon elhízott, vagy szimplán csak ősembert megszégyenítően igénytelen nők sem kellenek nekünk. Nem mondanám, hogy rettenetesen magasan van a léc nálam, de annak azért végképp nincs semmi értelme, hogy egy mázsapluszos, fogatlan, láncdohányos nővel összejöjjek, mert akkor "nem vagyok egyedül". Egy végtelenül elhízott, buta, műveletlen (de legalább nem dohányos, woohoo!) nő még rám is rám fanyalodott még előző munkahelyemen, de szerintem nem kell ecsetelnem, miért nem repestem az örömtől. Mókás kis adalék persze a történethez, hogy még neki is volt párja, történetesen velem akarta megcsalni őt. Igaz, ahogy elnéztem őket, a srác arcáról nekem nem a mindent elsöprő szerelem jött le...


Egyszer valaki nekem egy nagyon frappáns latin idézetet írt ezen az oldalon hasonló témában. Similis simile gaudet, vagyis a hasonló a hasonlónak örül. Nos nem. Ebben az esetben "hasonlónak hasonló JUT". Ne legyenek illúzióink ezekről a kapcsolatokról.


És igen, vannak ronda férfiak, akik átlagos vagy afeletti nővel vannak. Ők valóban tudnak valamit, és ez többnyire ez egy mágneses chippel ellátott plasztikkártya képében manifesztálódik. Nem akarok az a sztereotipikusan klisés hülyegyerek lenni, aki itt hárfázza 0-24, hogy vagy külső, vagy pénz legyen, de inkább mindkettő, csak a valóság az, hogy én is ezt látom magam körül sajnos.

2020. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%

Férfiként egy dologért jössz a világra, ha ezt az alapvető célt elveszik tőled hogy nyugodhatnál bele?


Ez olyan mintha egy meddő nőnek azt mondanád, hogy mit idegeskedsz, nem mindenki szül amúgy se.

2020. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

24.


És az a vicces, hogy a meddő nőbe ugyanúgy belerúgnak - a többi nő, a férfiak stb. - mint a fentebb írt férfiakba a kérdező vagy a némelyik nő.

2020. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%
#22: Egy uncsitesóm férje a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető vonzónak, sőt! Ronda arca van és van vagy 60 kiló, pár éve nősült, imádják egymást, közös munkájuk egyben a közös hobbijuk is. Részletet nem írok, nehogy magukra ismerjenek :D
2020. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért szerencse kérdése is. Én is nagyon ronda férfi vagyok, a nők észre sem vesznek. Viszont nekem szerencsém volt, mert össze tudtam jönni a feleségemmel. Jókor voltam jó helyen. Előtte nem igazàn ment a csajozás és persze most is levegőnek néznek, sőt, bunkók, lekezelőek velem a nők, pedig nem udvarolok, vagy ilyesmi. Ha most egyedül lennék, nem hiszem, hogy mégegyszer lehetne párom. Ezt én kb úgy látom, mint a lottót, ha egyszer ötösöd volt, az nagyon nagy szerencse, de mégegyszer....
2020. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha, minden nő visszautasít, akkor a stílussal van baj.
2020. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!