Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogják a sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják a sikertelen férfiak a külföldi férfiakra a tehetetlenségüket?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már azt a kérdést,hogy vajon most,így kevéssel a korlátozások feloldása után,de meg a turizmus beindulása előtt,hogy mennyire jó,hogy nincsenek külföldi férfiak,mert azok bizony a ZÖSSZES nőt elhappoljak előlük,holott Magyarország beszélt nyelvek szempontjából eléggé hátul kullog a sorban,szóval sokan meg csak hozza sem tudnanak/mernének szólni egy külföldi férfihoz. Miért kényelmesebb nekik erre fogni a saját sikertelenseguket,mint tenni ellene,és normális kapcsolatot kialakítani? Ameddig csak szidják ezeket a férfiakat,folyton csak a negativitast és onbizalomhianyt árasztják magukból,ami sem nőben,sem ferfiben nem vonzó tulajdonság.


21N(jelenleg is kapcsolatban,minden párom magyar nemzetiségű volt)



2020. máj. 27. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: AZt elfelejted, hogy az holland, angol vagy egyéb nyugati, aki átlag arrafelé, az nem az, akiket te a Sziget fesztiválon vagy a bulinegyedben látsz, az átlag amrad otthon, mert nincs (neki sincs) lehetösége erre, csak öket nem látod, mert még életedben nem ja´rtál arrafelé.
2020. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11.


Na, mondjuk igen, ez is így van! Van holland/brit/német proli, pua, incel, nerd, kocka is, csak ők nem járnak a Szigetre, és így jön létre az a kép, hogy a külföldi = automatikusan jobb, hiszen akiket mi ismerünk mind jobb, mint a magyarok. És ez még igaz is, mert aki eljött ide, az igen. De azért nem ártana tenni egy kört egy amerikai redneckek által lakott városkában, vagy egy amolyan igazi brit munkásnegyedben.

2020. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És akik az gondoljak hogy az összes no a pénzre megy az minek akar maga melle társat? Hiszen az csak buta,ostoba otthoni rabszolga lenne,akit csak a pénz erdekel. Valakinek tényleg ilyen párra van igénye ? Nem hiszem el,hogy emberek nem látnak tovább a kis elvakult nezeteiknel,amit semmi mérvadó információ nem támaszt alá,csak hogy az a két no,akinél tíz év alatt beprobalkozott,most gazdag faszival van vagy a férfi anyagi helyzete miatt koppintotta le. Miért nem képesek felfogni,hogy a nők kb 20%-a ilyen(sokat is mondok)?
2020. máj. 27. 19:18
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt magyar és külföldi exem is. Sem a spanyol,sem az angol nem okozott gondot beszélgetni a partnereimmel, szóval nekem nem egy érvágás, ha valaki nem tud magyarul, nincs is e téren gátlásom.


Igen, valamire mindig fogni kell a sikertelenséget,van ez így.

2020. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11&12. Szerintetek a külföldi proli kell a magyar csajoknak? Voltam kint osztrák svájci határ környékén Voralberg tartományban. Tudom az gazdagabb Ausztria de 10 éve magyar+ottani bér-szállás= 260-270000 Forintot kerestem mint árú összeszedő. Akkor az osztrák kisfőnök aki "alja munkát végzett" az ottaniak szemében...vajon mennyit vitt haza??
2020. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Mert a szex majdnem minden nyelven ugyanazt jelenti olyanokat meg még a legizoláltabban élő törzsi lakos is tud, hogy "beautiful girl" amivel levesz a lábáról.


A nők pedig szívesebben mennek bele olyan emberekkel alkalmiba, akikkel biztosan nem fog kiderülni. Ezért van a házinyúlra nem lövünk szabály is és ezért van ennyi fesztivál-románc.


Ha meg még egzotikus is az illető, nem csak külföldi, akkor még több előny szól mellette.


Szóval arról van szó, hogy a külföldi srácokkal dugatják magukat, velünk szemben meg elvárásokat támasztanak.

2020. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%
14-es, azt csodálkoztok rajt, ha kifogsz egy tökösebb magyar csávót, és orvosi vizsálatot kér szex előtt, mert istentudja kik ürítettek beléd. Még te háborodnál fel nem? Ezért jobb egy rosszlányok. Ott van papír, biztonságosabb mint 1 hazudós istentudja kinek a puttonya nőszemély. Elhiszem, nem okoz neked gondot, csak tudod minden mindennel összefügg. Hiába mondod neked semmi közöd a "lúzerekhez", dehogynincs. Egyébként meg annyit se ér az "átlag" lány az utcán, mint a rosszlányokon egy hivatásos, csak az utcán lévő drágább, meg tapossa szét a férfiak önbizalmát. Kinek kell ez? Nekem nem, lehet van jópár balek aki beveszi ezeket, nah de "az nem férfi" ugye?
2020. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!