Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sikertelen testépítéssel való...

Sikertelen testépítéssel való foglalkozás után milyen sportot lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés

Ektomorfoként sajnos el kell ismernem ez a sport az én sportom. Hibátlan edzés, étkezés ellenére sajnos nem lettem elég izmos. Koksz nekem nem pálya, csakis a tiszta sportban hiszek!


Járt már valaki hasonló cipőben? Nagyon nehéz megválni ettől az életviteltől, mert az edzés a vasakkal való küzdelem, a főzés, a turmix kikeverése ez mind nagyszerű dolgok. Rengeteget fejlődtem mint ember!

Egy dolog nem fejlődött rendesen, az izom. Akkor pedig mi haszna az egésznek? A lényeg sajnos nincs meg.

Minden álmom az volt, hogy nyáron komoly formát mutathassak fel, az emberek ámuljanak! Belátom ez nem fog sikerülni. Milyen más sportok lenne érdemes választani amiben egy magamfajta ektomorf érvényesülni tudna és az embereket hasonlóképpen elkápráztatja mint egy kidolgozott görög szobor testű testépítő?


Bocs ha kicsit hosszú lett, de muszáj kiadnom magamból. 😓



2020. febr. 14. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
teszteltesd a pajzsmirigyedet
2020. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Szoval nem is igazan a sportot szereted, hanem a sikert szeretned, amit vele elerhetsz. Ilyen felfogassal egyik sportban sem leszel eredmenyes, mert ugyanaz lesz mint itt, nem fejlodsz ugy ahogy szeretnel es abbahagyod. Hozzateszem elkapraztatni dopping nelkul egyik normalis sportban sem fogod az embereket.

Miota edzel? Mert ha 8-10 eve, akkor elhiszem, hogy talan nem fejlodsz tovabb, ez alatt viszont kaja/edzes problema lesz.

2020. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az sport szeretetéért már nem is lehet edzeni? Vagy esetleg az egészségedért?


Ilyen hozzáállással nem lehet semmit elérni... hagyj időt magadnak. Ez csak hiszti.

Nem tudom mennyi idős vagy, de van még 40-50 éved összehozni egy jó formát.


Én 6 év után is legalább ugyanakkora, ha nem nagyobb lelkesedéssel és elszántsággal megyek le a terembe, mint kezdőként.

2020. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nincs. Nem értesz eléggé hozzá csak majom módjárat utánozol. Ássd bele magad jobban az élettanba illetve a funkcionális anatómiába és utána térjünk vissza erre. Az viszont méltányolandó, hogy nem nyúltál azonnal koxhoz.
2020. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Testalkatok ide vagy oda, nincs olyan, hogy valaki ne fejlődne. Mindannyian ugyan úgy működünk. Ha az izomzat használva van, túl van terhelve, az adaptálni fog a terhgeléshez, és nagyobb lesz. Ha te nem fejlődsz, (ami nem 2 hónap, de nem is fél év) akkor ahoyg előttem is írák szrul edzel, vagy szrul kajálsz. Kicsit nyers, de ez az igazság. Ha felteszem, amit nem hiszem, de hátha.. 2 éve edzel, tökéletes a technika, az edzésterv, az étrend, a pihenés, és nem jött fel rád 24 hónap alatt 5 kg izom, akkor menj el orvoshoz, mert ez hormonális probléma lesz. Az, hogy te ektomorf vagy, csak egy kifogás a sikertelenségedre.
2020. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron, pajzsmirigy, kalóriabevitel, fehérje, elég alvás, pihenőnapok, (kevés matyizás) minden megvan? Ezek mind befolyásolhatják a fejlődést.
2020. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!