Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek csúnya lánnyal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Sőt, még átlagossal vagy széppel sem, ha nem érzek benne valami pluszt. Volt olyan lány, aki nagyon szép volt, a szex is jó volt, de nem tudott semmi mást nyújtani, szóval nem jöttem vele össze komolyabbra.


Azt meg hagyjuk, hogy azt látod, hogy a srácoknak nem kellenek a csúnya lányok. Ismerek csúnya lányokat, de tényleg csúnyákat. Mindnek volt már pasija és többükre így is hajtott pár srác. Igaz, ők sem voltak a leghelyesebbek, de azért léteztek.


A csúnya lányok általában akkor panaszkodnak, hogy nem kellenek senkinek, ha csak a náluk jobb srácokat veszik emberszámba.

2020. máj. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Én nem láttam még csúnya lányt csak hülye képeket az interneten grimaszoló nőkről, betegségekben, fogyatékosságokban szenvedő és ettől torz nőkről vagy extrém túlsúlyos nőkről. Csúnyát még nem. Küldhetnél képet magadról.
2020. máj. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
#12 Nem tudom, hol élsz, de nehezen hiszem el, hogy sosem láttál pl. csak egy simán előnytelen vonásokkal, rossz bőrminőséggel rendelkező arcot, fura fejformával. Ehhez nem kell extrém túlsúly (én sovány vagyok), betegség is csak a bőrminőséghez. A hosszúkás és gyémánt arcforma egy nagyon fura ötvözete nem betegség vagy fogyatékosság. A csíkhoz közelítő, előnytelen formájú szemek és a pengeszáj sem. Ez mind-mind genetika, a szintén ronda felmenőim (mind az volt sajnos) génjeinek keveredése.
2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem baj nekik, ha csúnya, csak gazdag legyen :D
2020. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13: Budapesten élek és volt, mikor tudatosan figyeltem és akkor is csak igénytelen, öreg, alkoholista, saját ürülékében fetrengő nőket láttam maximum, vagy túlsúlyosakat, de csúnyákat nem.


Itt a gyakorin vallja magát minden második nő csúnyának, de képet magáról egyik sem mer küldeni, mert akkor véletlenül kiderülne, hogy mégse annyira csúnya, mint gondolja.

2020. máj. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én küldtem múltkor két férfinak, közölték, hogy nem vagyok csúnya, aztán mindkettő eltűnt :D
2020. máj. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én összejönnék csúnya lánnyal de nekik sem tetszem.
2020. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki szerint csúnya? Ha szerintem, akkor nem. Ha mások szerint, de én vonzónak találom, akkor igen.
2020. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!