Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány aki összejönne velem annak ellenére hogy csúnya vagyok és nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem tudok beszélgetni semmiről,nem tudok semmihez hozzászólni.Egyszer randiztam egy lánnyal,csak a lány beszélt én csak annyit szóltam közbe hogy igent mondtam vagy nemet.
2019. máj. 20. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, ne reménykedj, vagy ahhoz gyökeresen változnod kell
2019. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy van olyan ellenkező nemű, aki összejönne veled.
2019. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Talán egy olyan lány aki szintén nem tud beszélgetni összejön veled
2019. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Oké, nem vagy jóképű, és nehezen dumálsz.

És?

Mit adsz helyette?

Legalább pénzed van?

2019. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze, várd a csodát, nehogy még a végén elkezdj művelődni, olvasni, beszélgetéseket gyakorolni, hogy valamivel is kitöltsd az üres életed és később hozzá tudj szólni egy beszélgetéshez.. Ilyen lusta, igénytelen embernek minek barátnő?
2019. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És eszedben sincs tenni ellene ugye? Hát igen nyekeregni mindig könnyebb, meg kérdést kiírni róla.
2019. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
miért jönne össze veled bárki, ha még csak tettetni se tudod hogy érdeklődsz?
2019. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minek az? Felesleges. Mellesleg elveszi rengeteg idődet. Biztosan olyan jó az?
2019. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
en meg allandoan beszelek es nem hagyom a lanyokat szohoz jutni. amikor en randiztam egy lannyal be nem allt a szam, szerintem mar agyfaszt kapott a vegere. nincs kedved vhogy osztozni, h mindketten normalis mennyisegut beszeljunk?:'D
2019. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nemaRendőrség ***** válasza:
48%
Nem értem, a nők imádnak dumálni, neked csak hallgatnod kell
2019. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!