Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Heteroszexuális férfiként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiként én úgy látom, hogy a huszonéveseket tekintve a férfiakon belül nagyobb a helyes arcúak aránya, mint a magukat nem sminkelő nőkön belül a szép arcúak aránya. Nők és férfiak, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 12:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9# NEM lennének az eseteim*
2020. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyforma az arány. Viszont sok nő túlzásba esik a sminkkel, pláne huszonévesen (persze van, aki később is), így szebb lenne anélkül. A leggázabb trend szerintem a nyírt és festett szemöldök (pár éve még a tetovált volt), a kilométeres műszempilla meg bárkit guminővé avanzsál. Akkor már inkább legyen az illető kócos és pattanásos. :)
2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyenlő az arány, csak azt veszem észre, hogy sokak szerint az a természetes női szépség, aki smink nélkül is olyan mint más sminkben. Pl.: Hibátlan bőr. Míg a férfiaknál nem számít pár bőrhiba.
2020. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%
En is olan 50-50-nek mondanam az aranyt, de a ferjem peldaul veled ert egyet kerdezo.
2020. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz,én is a több helyes lányra voksolok.
2020. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek egyet! Szerintem abbol fakad ez az elgondolasod, hogy a sminkelt noi archoz vagy hozzaszokva, igy amikor az lekerul roluk, nyilvan nem latod oket annyira szepnek mint optikai tuninngal. Ellenben a ferfiak (altalaban) nem sminkelik magukat, az arcuk ugyanugy fog kinezni felkeles utan mondjuk egy hidegvizes arcmosast kovetoen mint a munkahelyen vagy a randin. Ha hirtelen minden no nemet mondana a sminkre es fel evvel ra tenned fel ezt a kerdest, miutan mindenki hozzaszokott ehhez a “skandallumhoz”, utana lehetne megvalaszolni.
2020. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, légy szíves linkelj példát arra, szerinted milyen a nem sminkelt szép női arc.
2020. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

Sok nő idő előtt tönkreteszi magát. A bőrét a sok sminkkel (már egészen fiatalon), hajdestéssel, az állandó frizura váltogatással stb. Akkor a műköröm, műszempilla, póthaj, festett/tetovált szemöldökről ne is szólva. Plusz az ótvar, igénytelen tetoválások.

Radásul a nőkre jellemző meg a már már kényszeredett "tisztálkodás", a minden napos túlzásba vitt mindenféle "vegyszer" használata. (tusfürdő, sampon, ilyen olyan kencék a test különböző pontjaira és ezek végtelen mennyiségű kombinációja).

Nem szavaznék, de a legtöbb nő jobban járna ha ezek legalább egy részét elhagyná. Akkor talán a valóban természetes állapot lenne a normális, a megszokott.

2020. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

17 Bár nem Kérdező vagyok, de kíváncsiságból próbáltam keresni :) Hát kihívás, hiszen a legtöbb netes kép eleve reklám, illusztráció, sztár, hiúsági profilkép... ha meg rákeresel, akkor vagy direkt elborzasztásra készült képek jönnek fel, ahol a sminkes arc profi beállításban tündököl, a másik meg egy kialvatlan selfie, vagy persze pont láthatatlan sminket hirdet, vagy hiába a büszke "smink nélkül is szép vagyok" címke, azért nőként nézve egyértelműen befigyel minimum egy szájfény és szempillaspirál :D A magáncélra készült pl. családi dokumentarista fotókon meg sminkben sem szokott senki kifejezetten szép lenni, mert piros a szeme és hülye képet vág :)

Talán ezeket találtam neked:

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
#19: köszi, nagyon aranyos vagy! Akkor VELED egyetértünk, mert szerintem is ilyen a teljesen sminkeletlen szép női arc. Sokan bedőlnek a nude sminkes női arcoknak. Most már csak annak kéne kiderülnie, hogy a kérdező szerint is ilyen-e a smink nélkül is szép nő.
2020. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!