Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Heteroszexuális férfiként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiként én úgy látom, hogy a huszonéveseket tekintve a férfiakon belül nagyobb a helyes arcúak aránya, mint a magukat nem sminkelő nőkön belül a szép arcúak aránya. Nők és férfiak, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 12:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Sok jóképű húszonéves pasi van,ebben a korban kb. ugyanannyi mint amennyi szép lány.
2020. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én a 19-es által linkelt lányok közül csak a középsőre mondom azt, hogy szép a smink nélküli arca, az elsőre és a harmadikra azt mondanám, hogy se nem szép, se nem csúnya, közepes, elképesztően sok lány van például Budapesten, aki smink nélkül is jóval szebb az első és a harmadik lánynál, ezt ti is tudjátok. Bár most, hogy újra megnyitottam a képeket, végülis az első is tetszik valamennyire, de a 3. lányt nem tartom szépnek.
2020. máj. 28. 17:30
 23/28 A kérdező kommentje:
Hmm, a középső kép már nem tölt be.
2020. máj. 28. 17:52
 24/28 anonim ***** válasza:

Hetero férfiként irreleváns a véleményed. Vagy aszexuálisként, aki senkihez nem vonzódik, vagy biszexuálisként, aki mindkét nemhez vonzódik, lenne értelme annak, hogy "hogy látod".


Mondjuk azt, hogy csúnya nővel nem tudod elképzelni, hogy smárolsz. Mert csúnya. Na de heteroként a leghelyesebb pasival sem akarnál csókolózni. Teljesen másként osztályozod a két nemet.

2020. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sosem számolgattam, de szerintem nagyjából egyenlőek az arányok. Sok dolog torzítja a képet amúgy, tinder, instagram, stb.
2020. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 19-es által linkelt képeken oké, hogy nincs smink, de nem is nyers kép, retus van rajta, az elsőn még a fények is javítva.
2020. máj. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"a sminkelt noi archoz vagy hozzaszokva"


Ez igaz lehet, rólam pl van pár sorozat smink nélküli és sminkes fotó, és mikor nézem a smink nélkülieket sorban, egész jónak tűnnek, jön az első sminkes, áááá, ez király, nézem sorban a sminkeseket, aztán odaérek újra az első sminknélkülihez és meglepődök hogy úristen de ronda nincs is szemem, meg az egész hogy néz ki. Aztán még nézek néhányat a sorban, megint jónak tűnik a smink nélküli.

Próbáljátok ki, teljesen átállítja a szemet a megszokás.

2020. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy alig van magát nem sminkelő nő...
2020. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!