Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ismerkedésnél ha egy 40 éves nő albérletben él egyedül?

Figyelt kérdés
És nincs túl sok félretett pénze, de van rendes munkája.
2020. jún. 1. 17:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: 24 éves kor után mondtam, mert ő 40 éves, 40-24 az 16. Azóta kellett volna pár milliót félretenni, nem az egyetem alatt. Amúgy meg 10 per 9 ismerős egyetem alatt már dolgozik gyárban, vagy nyaranta 3 hónapot itt-ott.
2020. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
7%
20 éve a lakásárak se ilyenek voltak.Sőt,10 éve sem. Huszonéve dolgozom,közsszférában.Gyereket neveltem egyedül, aki msc-ig tanult.Igaz,pár évig a szüleimnél laktam,igaz,mindig meggondoltam mire költök,és a lehetőségeimhez mérten vettem házat. De már a gyerekemnek is... Tudom,albérlet mellett nehéz spórolni. Nekem pl -és nem vagyok anyagias-fenntartásom lenne olyan pasival szemven aki 40 éves korában albérletben él. Nem látok igyekvst,célt mögötte,ez a helyzettel a vajom.
2020. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
#bajom,bocs'
2020. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
22# hogy hogy egyedül nevelted fel a gyereked?! Még szerencse hogy szüleid segítettek! :) Ha nekem is segítettek volna én is sajátba költöztem volna az biztos.
2020. jún. 1. 19:11
 25/33 anonim ***** válasza:
56%
21. Ja, mert olyan hú de sokat félre lehet tenni egyetem alatti munkából és nyári munkából, hogy mennyi millió összejönne. Egyetem után az se biztos, hogy egyből talál valaki munkát.
2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A férjem fiatalon meghalt. A szüleimnél addig laktam amíg férjhez mentem,majd ezt követően 2 évig,a rezsihez hozzájárulva. Ezzel a lehetőséggel segítettek. Az elköltözéstől nem támogattak,nem is várhattuk el,egyszerű munkás emberek voltak.
2020. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Az borzasztó lehetett!
2020. jún. 1. 19:25
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz dolga van egy ilyen nőnek.Saját tapasztalat, a férfiak is nézik az anyagi helyzetet.Azért érdekes hozzászólások vannak.Ma ha nincs valami kezdő segítséged akkor miből vennél sajátot?Nem mindenki tud milliókat félretenni.Nekem egy munkatársnőm most válik 4 gyerekes anyuka.Ők is albérletbe költöztek.Valamennyi pénzt fizetett neki az ex,de ahhoz hogy sajátot vegyen nem elég.Persze nem egy olyan nő ismerősöm van akik 40 körüliek és nincs saját lakásuk.
2020. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! :) Segítettek képbe kerülni.
2020. jún. 1. 19:44
 30/33 anonim ***** válasza:
Számomra ez átlagos dolognak tekinthető, nem szokatlan.
2020. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!