Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek, hogy szex után már nem fogom érdekelni a srácot?

Figyelt kérdés

Jó pár hétnyi beszélgetés (3 hónap) + néha skype után most fogunk majd találkozni, de kicsit rosszul érzem magam emiatt, mert nem tudom, hogy mi lesz utána.


A szex is tervben van, hogy ha jól alakulnak a dolgok, eddig is beszéltünk már róla, az ízlésünk is egyezik elvileg, nagyon kívánjuk is már egymást.

De félek attól, hogy nem-e ő is olyan típus lesz, aki utána meg majd le se sz**, sajnos futottam már bele ilyen srácokba.


Amit tudni kell a dologról, hogy mindketten olyan embert keresünk, akivel jól érezhetjük magunkat, élvezzük az életet, erről már beszéltünk, és ezzel nincs is semmi gond.

Másról is beszéltünk nyilván, minden nap, sosem tűnt el, sosem volt furcsa vagy ilyesmi, bármit meséltem, érdeklődő volt.

Sok közös program is szóba került már, azt mondta már többször is, hogy majd mutassam meg neki a várost, ahol születtem, meg ilyen mindenféle, hogy pl. majd süthetnénk, a Balatont is amikor említettem, hogy jó lenne nyáron lejutni, egyből rávágta, hogy mehetünk. Vagy amikor mondtam, hogy keresztanyámék mindig mondják, hogy menjek ki egyszer hozzájuk (a férje Új-Zélandi), arra is azt írta, hogy eljönne velem.

Szóval amúgy normálisnak tűnik, meg úgy tűnik, hogy tervez is velem, de mégis bizonytalan vagyok kicsit.


Ti mit gondoltok? Feleslegesen aggódom?


2020. jún. 2. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idős?
2020. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen lényegtelen információ. :D 27.
2020. jún. 2. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap beszélgetés után, nem gondolnám hogy csak azt akarja
2020. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!