Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma minden lány beképzelt?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam pár társkeresőt, de inkább csalódtam a nőkben. A pucsítás, csücsörítés és hercegnő stílus nemcsak a 20-asok, de a 30 és 40 felettieknél is ezerrel megy. Nem hiszem el, hogy a normálisnak látszó is tuti feltesz egy melltartós, bikinis, melleit kidobó képet.


A kommunikáció meg nevetséges, mert senki nem tud rendesen beszélgetni sem. Csak körülöttük forog a világ, ő nem érdeklődik stb. Aztán se kisugárzás, normális értékek és sok lány sír, hogy évek óta nincs kapcsolata (nahát miért nincs hmmm), túlválogat és nem lehet hosszú távra építeni senkivel.


Nem csak külsőre értem, de a legegyszerűbb, buta, csúnya lányok is úgy viselkednek, mintha minden pasi utánuk nyálazna és iszonyú a stílusa.


Remélem nincs így és csak a társkereső appokon ilyen a többség. Szerencsére lett egy kapcsolatom, nem onnan, de aggaszt a dolog.


2020. jún. 2. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mi a legjobb taktika? Az ha nem külső alapján ítélsz és azokra írsz rá akik szimpatikusak. Rengeteg szép csaj van aki nem beképzelt és tök normálisan el lehet velük beszélgetni.
2020. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező. Ezt nagyon jól látod. Én is észrevettem hogy még a bányarémek is annyira beképzeltek meg tényleg úgy játsszák a férfiak álma nőt hogy az már szánalmas. Hozzájuk sem szólhatsz. Még Köszönni sem köszönnek vissza.
2020. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tok atlagos lanyokra irok, nekem azok tetszenek. 25-30 kozott.


Most okes, hogy megnezitek milyen lanyok vannak, de atlagos fiukent regisztraljatok es probaljatok meg veluk ertelmesen, udvariasan, rendesen beszelni.

2020. jún. 3. 15:17
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 De te nem erről beszéltél, hanem hogy mindenki pucsít, csücsörít és hercegnő. És ez nagyon nem így van.

Azon kívül az, hogy nem állnak szóba azzal, aki nem tetszik nekik, szívük joga. Tudom, ez kemény dolog, de ha tényleg igaz az, hogy rengeteg üzentet kapnak, gondolom, figyelmen kívül hagyják azt aki nem érdekli őket.

Ez a baj a társkeresőkkel: húspiac. Az élet nem ilyen.

2020. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!