Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden szép lány beképzelt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép lány beképzelt? Pesten egyre inkább ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés
Nekem sokkal vonzóbb egy visszafogott lány, aki mellesleg kedves és jól is néz ki, mint egy beképzelt minden nap szoliba, plázába járós csaj.
2013. jan. 16. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik. Nem tudom Pesten mi a helyzet de itt felénk nem!
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha vonzóbb egy visszafogott lány akkor mit érdekel,hogy a szépek beképzeltek.Nyilván az látszik rajta,ergo nem visszafogott...
2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg beképzelt lány van akár szép akár nem.
2013. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne szépet keresd!! Csak azokkal nagyképűek akiktől hánynak! Ha egy jóképű megy oda hozzájuk majd elolvadnak és kedvesek lesznek ezek a "plázás" csajok.
2013. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
megkurvultak
2013. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Szép vagyok és beképzelt, ez együtt jár.

Amúgy nem, szerintem szép vagyok, és nem nagyképű, viszont tudom, hogy mindenki csúnyának tart :D

2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha Pesten minden lány beképzelt, akkor ezek szerint nem vagyok szép.
2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akik jól néznek ki azok beképzeltek,nem tudom mi ebben olyan meglepő,valamilyen szinten érthető is
2013. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez csak nekem ellentmondásos "minden szép lány beképzelt"... "visszafogott lány blabla és jól is néz ki" tehát mindkét esetben szép? vagy aki jól néz ki az nem szép?
2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
megkurvult a világ:/ ez a nagy helyzett..és nem csak pesten !
2013. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!