Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek kell történnie ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell történnie ahhoz, hogy egy férfi soha az életbe ne merjen többet semmilyen nőnél próbàlkozni?

Figyelt kérdés
Úgy általában.

2020. jún. 3. 17:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
20+ ev pofaraeses
2020. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Működésképtelen szerszám.
2020. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Depresszió :)
2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon durva megaláztatások, nyilvános megszégyenítés.
2020. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Nálam a depresszió és mellé jó néhány pofára esés vált be. Az előbbi ugyan megszűnt, de továbbra sem érzek késztetést és nem is látom értelmét párt keresnem. Egyszerűen megszoktam, hogy egyedülálló vagyok.
2020. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok elutasítás, akár személyesen, akár az interneten. Nem is az a pontos kifejezés, hogy nem merek, inkább az, hogy nem látom értelmét, tudom úgyis, hogy elutasításban lesz részem, így felesleges próbálkoznom.
2020. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem bátorság kérdése, inkább józan eszé. Vagy született jópasi vagy és akkor rajonganak érted a nők, vagy ha nem, teljesen fölösleges foglalkozni velük, mivel csak elutasításban és megaláztatásban lesz részed. Engem nem hat meg az sem, hogy amikor "már nincs idejük szórakozni", végül ráfanyalodnak egy átlagpasi.
2020. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A 4eshez hasonló. Tapasztalat.
2020. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egy küzdősportot űző nő lerendezze a lábaival.
2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%

Ez olyan mint a kiselefántok. fiatal korában kikötik egy karóhoz, amit nem tud kitépni.. évtizedek alatt megtanulja, hogy nem tudja kitépni.. felnőtt kormában meg már nem is próbálkozik, hisz 20 év alatt megtanulta, hogy felesleges erőlködni.


Így vagyok én is. Folyamatosan azok tetszenek akik foglaltak. 30 felett meg már nem is ismerek nem foglalt, egyedülálló nőt aki akar kapcsolatot (velem)

2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!