Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek kell történnie ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell történnie ahhoz, hogy egy férfi soha az életbe ne merjen többet semmilyen nőnél próbàlkozni?

Figyelt kérdés
Úgy általában.

2020. jún. 3. 17:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
A kommunimációd és a kisugárzásod nagyobb hiba, mint a kinézeted hidd el.
2021. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az hogy homi legyen
2021. máj. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez egyénfüggő, engem rengetegen elutasítottak, társkeresőn több száz üzenetemre még választ se kaptam az elmúlt évtizedben, mégsem adtam fel. Időnként tartottam pár hét, hónap szünetet, mert rosszul esett, mikor senkinek se kellek, de évek múltán egyre több sikerem lett, már én is utasítottam vissza másokat, és barátnőm lett.

Szerintem sose szabad feladni, mert megbánod, érdemes megtalálni miért vagy sikertelen, hiszen rengetegen élnek párkapcsolatban, még alacsony, kopasz, kövér munkanélküliek is.

2021. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
egy életre elég megalázás
2021. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vagy:

- alapvetően labilis természet, túlérzékeny lélek (azaz van olyan, aki 1-2 kulturált elutasítás után is begubózik és duzzog)

- egy vagy két nagyon ocsmány elutasítás

- jó 5-10-20 év folyamatos, rendszeres, viszonylag gyakori próbálkozás és pofáraesés

2021. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!