Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit elkeseredtem. A feleségemmel elváltunk, több mint 7 év házasság után (megcsalt). Most újra a randizással próbálkoznék, de mintha senkit nem érdekelnék, amit egyáltalán nem értek. Nem vagyok egy BradPitt, de csúnyának sem gondolom magam. 34 éves férfi vagyok, megfelelő egzisztenciával. Mindig igyekszem kedvesen és intelligensen megszólítani a másik nemet, de a társkeresőkön is: egy kedvelést sem kapok. Pedig a profilom rendesen ki van töltve, képekkel, minden egyébbel, mégis úgy érzem/látom, hogy senkit nem érdeklek. Komoly kapcsolatot szeretnék, de az ismerkedésig sem jutok el 1-2 kivétellel (ők sajnos nem fogtak meg, nem véletlenül.) személyesen sem okoz gondot egy kv, vagy hosszabb beszélgetés, de olyan rossz lenne a benyomásom, hogy ennyire senki nem kíváncsi rám? Vagy mi a ‘recept’, ha máshol nem, akkor online társkeresés terén? Mit ronthatok el? Köszönöm a válaszokat.

máj. 1. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
59%

“de csúnyának sem gondolom magam.”


Pedig ha nulla sikerem lenne az ellenkező nemnél, akkor én annak gondolnám magam és vagy elfogadnám az egyedüllétet, vagy lejjebb adnék az irreálisan magas elvárásaimból.

máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Eddig bárkitől kérdeztem (nem azért mondták, hogy bíztassanak, elhiheted) azt mondták, helyes vagyok, jó kisugárzásom van, és jóképűnek tituláltak. Nem gondolnám, hogy irreálisan magasak az elvárásaim, egy normális, korombeli nőt szeretnék, akivel hosszútávon egy életet építhetünk. Nem modelleket keresek es egyáltalán nem kizárólag a külsőre megyek.
máj. 1. 13:10
 3/52 anonim ***** válasza:
51%

De nem gondolod, hogy ha jóképű lennél, akkor ugranának rád a nők?😅Bakker rám tapadnak a jobbnál jobb sportos helyes férfiak és még így sincs akkora önbizalmam, mint a legtöbb csúnya csávónak nulla sikerrel😂Eskü irigyellek titeket ezért. Tarts nekem önbizalomépítő kurzust légyszi.


Na de tételezzük fel, hogy tényleg nem vagy csúnya. Mennyire vagy fotogén? Én pl. nem vagyok az és emiatt nem is ismerkedek már neten, mert élőben sokkal helyesebb pasiknak tetszem. Élőben szoktál próbálkozni?

máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a külsőd távolról nem tudjuk megítélni. :( Tudsz írni pár szót a "megfelelő egzisztenciáról"?
máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
93%
Adj magadnak időt, járj el közösségbe, próbálj ki új hobbikat és előbb-utóbb csak lesznek nők is, akiknél próbálkozhatsz. Az online társkeresőkkel az a baj, hogy erős a férfi többlet és nagyon felszínesek is, nehéz elérni, hogy a nők kíváncsiak legyenek rád.
máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy jólépű vagyok, csak azt, hogy mások/ismerősök annak tituláltak. Én ezt nem tudom magamról megfelelően megítélni, inkább igyekszem lejjebb kategorizálni magam, mint ahol lehetek kb, de csúnyának nem gondolom magam. Az önbizalmam nem kiemelkedő, de teljesen normálisan meg tudok szólítani egy nőt, a kommunikációval nincs gond. Élőben mindig megnevettetem a nőket, szinte mindig jól sikerül egy-egy beszélgetés, többször éreztem, hogy tetszem a másik félnek. De mivel nemigazán fogott meg az a pár nő, akivel beszelgettem ill. aki a környezetemben van, gondoltam megpróbálom az online ismerkedést. Hogy mennyire vagyok fotogén, nem tudom.. közepesen, vagy attól talán kicsit kevésbé. Egyszerű, normális férfinek tartom magam, mindig figyelek az ápoltságra és a megjelenésre. Szvsz érthetetlen ez az érdektelenség.
máj. 1. 13:19
 7/52 anonim ***** válasza:
72%

“Élőben mindig megnevettetem a nőket, szinte mindig jól sikerül egy-egy beszélgetés, többször éreztem, hogy tetszem a másik félnek. De mivel nemigazán fogott meg az a pár nő, akivel beszelgettem ill. aki a környezetemben van, gondoltam megpróbálom az online ismerkedést.”


Magyarul akiknek te tetszel (a te szinted) nekem nem elég jó. Mondom, jobbat vársz el, mint amilyen vagy. Ez itt a bibi.

máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
73%
Neked*
máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es: saját autóm van, saját kertes házam, csendes, szuper környéken és a pénzügyben dolgozom, magyar viszonylatokban relatíve elég magas fizetéssel. A munkát és szabadidőt igyekszem nem keverni, ha családom/párom/feleségem van igyekszem tudatosan megfelelő férfi lenni számára. Főzök (igen jól állítólag :) , mosok, takarítok gond nélkül, ha párom van ezekből akkoris kiveszem a részem.
máj. 1. 13:29
 10/52 anonim ***** válasza:
87%

Nézd,férfiként írom Neked,a 9-es válaszod alapján,hogy itt nem a körülményekkel lehet gond, nem is az intellektussal.Ez egyébként már a megfogalmazásodból is lejön,hogy nagy. Hanem az a bizonyos "aktiválási energia " nincs meg, nem volt meg eddig ami kell ahhoz,hogy beinduljon a pozitív ismerkedés.

Tudod, nem minden nőnek fontos a ház,kocsi,sok pénz, háziasság...Akinek pedig csak az a lényeg, annak nem az egyéniséged kell majd...

Egyébként tökéletes férj lennél,és biztos vagyok benne, leszel is még !


F

máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!