Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti szeretnétek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretnétek magatok mellé egy "független, erős" nőt?

Figyelt kérdés

Engem hagyományos értékrend szerint neveltek nővé, és soha nem éreztem, hogy valami nincs velem rendben vagy boldogtalan lennék. Szeretem a páromat, nem kacsintgatok másfelé, ha egyszer össze fogunk házasodni, vele egy életre tervezek. Vannak, lesznek is jelentkezők, de mindig tudtam nemet mondani, és nem érzem így 25 évesen sem azt, hogy még gyorsan 30 előtt "ki kellene élnem" magam. A konyhára sem úgy gondolok, mint rabszolgaságom helyszínére :D, hanem mint eszköz, ami által örömet okozhat a páromnak.

A barátnőim közül a legtöbben szép, mai modern "trendi" nők, sok párkapcsolattal a hátuk mögött. Többen női egyenlőségpártiak, és abban is egyetértenek, hogy egy nőnek függetlennek és erősnek kell lennie. Kapcsolataikban emellett sorra lyukra futnak (ahogy a srácaik is, de ők mindig más lyukat akarnak). Én soha nem értettem még az egyéjszakás kalandokat sem, hogy miért kell egy nőnek öreggel, más etnikumúval, más nővel, gyakorlatilag mindenkivel kötelezően kipróbálnia a szexet vagy párkapcsaoltot.

Erősnek, függetlennek lenni akkor nem annyit jelent, mint boldogtalannak? Megtagadni a gyermekvállalás szépségét, karriert meg pénzt csinálni, közben időd sem marad a párodra és gyerekedre. Ha stresszes napod van, vezesd le a srácodon, sőt miközben őt hibáztatod mindenért, azért tőle várj el mindent. Ez mióta függetlenség? Mard el magad mellől, akire számíthatsz, mindezt a semmiért, mert elhitették velünk, hogy boldogság csak anyagi dolgokból meg szép helyekre való utazásból fakad. Ehhez pedig mi kell, hát pénz :).

A párok gyűlölik egymást (még ha kifelé az ellenkezőjét is mutatják), mert a természetes veszekedést is úgy értelmezik, hogy nem az igazit találták meg, mert akd a másiknak hibája (bezzeg nekik semmi), nem pedig a szőke herceg jött el értük lovon. Pedig az élet nagyrészt nem kellemes, de épp ezért lehet(ne) örülni a kevés örömöknek. Szerintem.



2020. jún. 8. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Majd amikor ott leszel x gyerekkel, a "főnyeremény" párod rá se néz a gyerekne nem hogy még segítsen is valamit, egész életedben semmilyen értelmes célt nem értél el akkor lehet erről beszélgetni. Évtizedek óta látszik, hogy a kis házitündérke szerep teljes zsákutca ha boldog akarsz lenni. Csak nézd meg hova jutnak az ilyen nők és napi szinten hány kérdést tesznek fel róla, hogy mennyire gyűlölik a párjukat is, az életüket is, a gyerekeket is.

Szép és jó, hogy mindenkinek más jön be és más teszi őket boldoggá. Csak ez objektíven nézve nem állja meg a helyét. Tényleg csak ezt a kategóriát olvasgasd naponta és meglátod, hogy a kapcsolatfüggő, hagyományos értékrendet tartó, csak a gyerek és a párom az élet értelme típusú nők milyen szinten boldogtalanok és mekkora csőd az életük mert ezen kívül semmijük nincs és sehová nem tudnak ebből menekülni. Pedig 4-5 év és már nagyon is szeretnének minél messzebb. Tényleg tök jól hangzik, hogy az ilyen nőket biztos ez teszi boldoggá csak soha életemben nem láttam egy nőt sem akinek ne lett volna emiatt hatalmas hiányérzete.

Nézd meg, hogy ezek a nők mennyivel jobban ki vannak égve mint azok, akiknek a hagyományos női szerepnél sokkal nagyobb dolgokat sikerült elérniük és akik nem egy semmirevaló balfsszal vannak együtt akire úgy kell főzni-mosni mint egy 5 évesre.

2020. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Mucika, a reakciómból csak az érződik, hogy mennyire megvetem az ilyen korlátolt, felsőbbrendűségi komplexussal megáldott szardarabokat, mint te és a fajtád :) Na de szaladj most már főzni, még a végén nem lesz kész délre az ebéd és az urad nem ad zsebpénzt..

3as voltam

2020. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#11: "Mert együtt a kettő nem megy."


Pont hogy együtt megy a kettő, amikor két egyenrangú fél önként ad bele a kapcsolatba és nem kényszerből, mert erősen függ a másiktól és mehetne a híd alá ha valaki nem tartja el.

2020. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Ötvenes kopasz hercegként nem volt erőm végigolvasni az ömlengésedet. Napi szinten sem hiányozna.
2020. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

Off: Sok kérdés alatt olvastam már, hogy ide a "társkeresési problémák" témakörbe nagyrészt 20-30 éves szűz "fiúcskák" meg incelek írogatnak. Amikor az egyik alatt felvetettem, hogy szerintem pedig legalább 70%-ban nők vannak itt, akkor lehurrogtak és lepontoztak. Azóta megváltozott az oldal és az értékelésnél lehet látni az értékelők százalékát is. Ha pedig megnézzük, hogy milyen tartalmú válaszok vannak fel illetve leértékelve, ráadásul az értékelők százalékát is hozzá vesszük, akkor tisztán kirajzolódik az, hogy valójában milyen nemű, sőt milyen nézeteket valló felhasználóból áll itt a többség.

On: Férfiként legtöbben kedveljük a határozott, erős nőket. De nem azokat, akik ilyennek hiszik magukat, hanem azokat, akiket mi tartunk annak.

2020. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanulságosak voltak!


24: te meg addig ömlengj még, amíg tudsz :)) Bár ha 50 felett egy sima trollkodásra telik érvek helyett akkor kétlem, hogy tudnál hova :)))

2020. jún. 9. 20:55
 27/27 anonim ***** válasza:
54%
"ömlengj még, amíg tudsz" Részemtől nyúlcipő.
2020. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!