Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a duma a pasiknál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a duma a pasiknál, hogy bocs, de nem vagyunk egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés
Mindegy hány évessel beszélgettem eddig, mind ugyanazt mondta egy rövid beszélgetés után, hogy nem illünk össze. Lehetett 20 vagy akár 40 éves is, egyik sem akart velem beszélgetni, nagyon hamar elutasítóan viselkedtek. Az utóbbi időben kb 5 pasi koptatott le (internetes ismerkedős oldalakról) azzal a szöveggel, hogy nem illünk össze, és hogy max szexre lennék jó, mert nem lehet velem normálisan beszélgetni. Próbáltam Velük normális hangnemben megkérdezni, hogy miért gondolják így, de nem kaptam választ. Mi baj lehet? 18L
2020. jún. 9. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Statisztikailag nagyobb mintából pontosabban lehet becsülni. Az 5 nem sok. Ha mondjuk 50ből mindegyik ezt mondaná az már más. Lehet tényleg kifogtál 5-öt aki csak dugni akar vagy nem tudom. Neten amúgy is csak furán lehet beszélgeteni, szemelyesen tök más.

Ismerősöket kérdezz akikkel személyesen (is) kommunikálsz, többet tudnak segítenim

2020. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem 5 emberrel beszéltem, jóval többel, csak az utóbbi 1-2 napról volt szó, de mindig így járok a pasikkal, sajnos. Soha nem szoktam egyszavas válaszokat adni, az nagyon unalmas... Többen is írtátok, hogy kérdezzem meg a barátaimat, vagy az ismerőseimet, na az nehéz lesz, mert sem barátaim, sem ismerőseim nincsenek, mindenki nagy ívben kerül engem.
2020. jún. 9. 14:23
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet ott bukik a dolog, hogy mást keresnek( kaland, szexpartner, komoly kapcsolat). Ha pedig nem vagytok egy hullámhosszon én azt akkor szoktam mondani, amikor nem találjuk meg a közös hangot, nem egy a jövőképünk. Az megint masik, ha nem lehet normálisan beszélgetni veled, kérdezd meg barátaidat, ismeroseidet mi lehet a baj.
2020. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Hát akkor lehet pont az ellenkezője hogy az elején túl sok vagy. Igazából ezt látni kéne mi lehet a probléma, így láthatatlanba megmondani nehéz. Ja es pl ha tinderen ismerkedsz ott nekem is rengeteg beszelgetes megakadt, nem gondolnám hogy az en hibambol adodan.
2020. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Á, tindert hanyagolom. :)
2020. jún. 9. 15:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy bár nem egyszavas flegma válaszokat adsz, nem látják rajtad az érdeklődést?


Írtad azt is, hogy nem nagyon vannak barátaid, ismerőseid. Ha nem is feltétlenül ritka ez az állapot, finoman szólva sem ideális. Érdemes lenne megvizsgálnod, mi miatt kerülnek nagy ívben, lehet, hogy van valami kapcsolat a kettő között, valami, ami elriasztja tőled az embereket, legyen szó akár baráti, akár komolyabb kapcsolatokról.

2020. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!