Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy társkeresésnél a férfiakhoz képest a nők kb. 10-szer annyi kizáró tényezőt szem előtt tartva válogatnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ők megtehetik, van miből válogatni.
2020. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak egy részének elég az, hogy van szex és van kaja. (Szerencsére nem mindegyikük ilyen igénytelen, hogy elvan a langyos f.sban is.) A nőknek általában kell a kapcsolat lelki része is, ezért nem mindegy, kivel jönnek össze.
2020. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Önmagában normális az, ha valakinek van legalább 10 kizáró tényezōje társkeresésnél, az olyan férfi viszont nem normális, aki csak egy tényezōt tart szemelōtt és nincsenek igényei.
2020. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Azt kellene megérteni, hogy ez a normális. Nem az, hogy ha lyuk van rajta, akkor jó lesz.
2020. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha meg családot is akar egy nő, akkor pláne meg kell nézni kivel. Sokkal nagyobb a felelőssége és több a veszíteni valója. A férfiak bármikor következmény nélkül leléphetnek, aztán ha nem akarnak gyerektartást sem kell fizetni soha, úgysem tudják behajtani.
2020. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként nálam is van jópár, konkrétan minden olyan ami pusztitja a kapcsolatot.
2020. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Háát igen a nők főleg aki gyereket is akar, az több mindent néz.
2020. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert míg a nők bőségesen válogathatnak a férfiak közül, addig a férfiak alig. De leginkább örülhetnek, ha találnak egyetlen nőt, aki hajlandó szóba állni velük.
2020. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Mert megtehetik. A legtöbb férfinak nincsenek túl nagy elvárásai.


(Amúgy vicces, hogy sokan emlegetik, hogy a férfiaknak is lehetnének nagyobb elvárásaik és milyen jó lenne... De, amikor egy férfinak valóban van pár elvárása, akkor azonnal jön, hogy ő mit képzel magáról. Mit gondoltok, hogyha a férfiak elvárásai nőnének egy nagyot, hirtelen nem ugyanannyi nő rinyálna ezek miatt, mint amennyi férfi jelenleg rinyál a női elvárások miatt? Vagy azt hiszitek, hogy a nők lazán megfelelnének az emelkedett elvárásoknak?)

2020. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Én eleve olyan férfit keresek akinek vannak elvárásai és én megfelelek nekik. Mert akkor az a férfi engem választott nem csak azért van velem mert én voltam elérhető.

Szerintem ez igenis fontos.

Ha pedig valakinek nem felelek meg 🤷‍♀️ majd lesz akinek igen.

Én teszek azért hogy magamnak megfelelek. Hogy olyan ember legyek és olyan legyen a külsőm amit én is szeretek. Márpedig ha én elégedett vagyok vele lesz olyan férfi is akinek megtetszik.

Az alap kérdésre nem igazán tudom a választ. Azok akik a környezetemben nem támasztanak elvárásokat a nők felé (relatíve kevesen vannak) jellemzően maguk felé sem teszik. Ennek megfelelő az életük. A többség tisztában van a saját értékeivel és igényeivel és ezek mentén keres párt magának. Tehát épp úgy vannak elvárásaik mint nekem.

2020. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!