Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy társkeresésnél a férfiakhoz képest a nők kb. 10-szer annyi kizáró tényezőt szem előtt tartva válogatnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert több a férfi
2020. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

"Mert akkor az a férfi engem választott nem csak azért van velem mert én voltam elérhető.


Szerintem ez igenis fontos.


Ha pedig valakinek nem felelek meg 🤷‍♀️ majd lesz akinek igen."

Ez nekem mintha egy kicsit ütné egymást. Most akkor te válogatsz vagy te is csak azzal jössz össze, aki SZÀMODRA elérhető? Nem kell mellébeszélni, senki nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel. A másik fele meg az, hogy az "igénytelenségnek" sem kéne feltétlenül pejoratívnak lennie. Ugyanis ez jelenthet hatékonyabb alkalmazkodást adott körülményekhez.


Pl egy mangalica sem rosszabb, mint egy hibrid házisertés, csupán arról van szó, hogy nem kell neki 5csillagos helyet biztosítani, mert a szabadban is ugyan olyan vígan elél, ezzel szemben a házisertés számára már probléma a hízótáp és az 5csillagos szálláshely hiánya... Ahogy az embereknél is. Legalábbis szerintem.

2020. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nőknek tök mind1 h van párjuk vagy nincs, majd okolnak mást ha nem lesz. Amióta teljesen kipusztult az anyai ösztön illetve a felelősség önmaguk és mások iránt, azóta támasztanak 1 jó nagy elvárást, ha van ilyen ember "jöhet", ha nincs akkor majd okolom a világot. Magukba nézni? Hmmm... Ez már nem az a világ. A férfi pedig ha elvárást támaszt, akkor jön a rinya, hogy mitképzel, örüljön, márpedig nem mind1 h ki ad és ki vesz ki a kapcsolatból. Nők szempontjából ha a férfi "tud", "tehetős", akkor az közös, ami meg a nőnek "van" az meg az övé. Kettős mérce. Sok férfi (jó magam is) ezért ábrándultam ki az egész fajból, pedig tinderen jöttek mint légy a szrra. Elhiszem, csak ha az egész fajt (20-30 éves kor körül) összerakom egy helyre, egy légyben több lelkiismeret van mint azokban. Ez a probléma.
2020. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még talán annyi, hogy a nők "igényessége" sem arról szól, hogy ők valami elithez tartoznak, sokkal inkább arról, hogy nekik nagyobb gondot okoznak bizonyos körülmények, nagyrészt, de áttételesen az utód és annak gondozásával járó lekötöttség miatt.
2020. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
7%
Egyszerű, Általánosságban elmondható, hogy sokkal több férfi van mint nő, így lehet válogatni :)
2020. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

12-es. Mindenki válogat. Ezért nem mennek oda a férfiak minden egyes nőhöz, aki korban megfelelne (bár ugye már a korosztály kiválasztása is egyfajta válogatás).

Ha én tetszem Pistinek, de Pisti valamiért nem felel meg nekem, hát nem jövünk össze. Ugyan ez fordítva is megtörténhet. De lesz egy Pisti, akivel kölcsönös az érdeklődés. Eddig se okozott gondot azon férfiak megtalálása, akik engem, mint embert szerettek, tiszteltek és mint nőt nagyon kívántak.

Viszont ha valakinek annyi elég, hogy van egy betömhető nyílás a másikon... Nos az jellemzően abból fakad, hogy nem is igazán tudja mit is szeretne, (azon túl hogy dugni és/vagy nem egyedül lenni) vagy abból, hogy amit szeretne túl messze van tőle. Ez a tipikus esete az "asszony lusta, dagadt, hárpia de legalább van" helyzetnek. Mikor marhára nem arra a nőre vágyott volna de az akadt a hálóba. Én bőven találok elérhető partnerből olyat aki megfelel az igényeimnek és én is az ő igényeinek.

A disznós példából kiindulva, persze elmondható, hogy az igénytelenség lehet pozitív is. De mégse tarthatod együtt a két disznó fajtát. Pont az eltérő igényei miatt. Én épp így nem élnék együtt eltérő igényű emberrel mert nem lehetne belőle értelmes kapcsolat.

A nők többsége pedig igényes a párkeresés terén.

2020. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Több férfi van, de milyenek, baszki? A mennyiség nem jelent semmit. Tegnap vettem volna barackot, ki volt rakva egy csomó, de mind csoffadt, ronda volt. Elvileg sok barack volt, gyakorlatilag azt senki nem vitte.
2020. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!