Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő egyedül jár mindenho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egyedül jár mindenhova (mozi, szórakozóhelyek, stb. ), arról mit gondolnak a férfiak? Negatívum vagy pozitívum?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
27%

Azt gondolom, hogy talán introvertált. Ha ez igaz, akkor nálam ez negatívum, mert őket nehezebb megismerni, túlságosan zárkózottak, a bizalomépítéssel nem kevés idő eltelik. Bár benne lenne a pakliban, hogy tévedek, mivel egy introvertált nő nem megy szórakozóhelyre.


Mindenesetre én inkább azokat a nőket szeretem, akik társaságiak, nyitottak, és közvetlenek.

2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolják, egyedül lesz neki a Karácsony.
2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát, szerintem egy introvertált nő nem megy egyedül szórakozni.

Szerintem inkább pozitív, mert ha nincs éppen senkije, vagy a barátait nem érdekli/nem érnek rá az adott programra, akkor képes együl is elmenni. Szóval én úgy gondolom, hogy egy talpraesett, magabiztos nő.

2016. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátja biztos nem ért rá...
2016. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy észre sem veszik, vagy azt gondolják, hogy egy életrevaló nő.
2016. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semmit. Nem ő körülötte forog a világ! amúgy sincs a fejére írva, hogy egyedül jön, vagy megy a moziba. sötétben meg semmi se látszik, filmet nézik az emberek és nem az ott ülőket.
2016. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért, kérdező, de ha negatívum, akkor otthon maradsz, és ülsz az ablakban sóhajtozva?
2016. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
semmit. nem foglalkoznak vele.
2016. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1.A nyitott,kozvetlen nok is hazudhatnak magukrol ezt azt,igy nem bitos,hogy egy olyannal elorebb vagy ismerkedes teren.
2016. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Taushi ***** válasza:

Gondolni nem lehet ennyiből konkrétra. Annyi biztos, hogyha legalább egyedül van, egy pasi könnyebben odamegy, ha felkelti az érdeklődését.

Ha arról van szó, mint amit a korábbiak említettek, hogy introvertált, és ezért megy inkább egyedül az nálam például pozitív.

Egy 25 éves introvertált férfi, aki hasonlóan előfordul, hogy egyedül megy rendezvényekre ha kell.. xD

2016. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!