Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz vagy inkább pozitívum ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagy inkább pozitívum ha nőként én megyek oda a pasihoz? Férfiak bejönne ez nektek vagy nyomulós és inkább nem?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultabb a sztori, csak nem alarok részleteket írni.

A lényeg hogy van egy férfi akit látásból ismerek csak, illetve mivel zenész (nem ilyen országosan ismert, vidéki nagyvárosban élek itt szokott néha fellépni) láttam pár előadását (koncertnek azért nem nevezném) ahol nagyon szimpatikus volt és nyilván tetszik. Tőlem nem lehet sokkal idősebb kb 5-6 évvel saccra.

A városban gyakran szoktam látni. Mivel fellépése a közeljövőben nem lesz, arra gondoltam hogy ha legközelebb látom és mondjuk nem siet feltűnően, meg nem telefonál, ilyesmi akkor odamennék hozzá, elmondanám hogy nagyon tetszett a fellépés (még amikor volt), a zene, stb. Azért egy kávéra nem merném elhívni, csak úgy.


Ez lehet jó kezdés? Férfiak nektek tetszene hogy a nő megy oda (csak mert nagyon vegyesek a vélemények a női kezdeményezéssel kapcsolatban) vagy nem és inkább gáznak tartjátok?



2020. jún. 12. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülnek neki, nincs abban semmi gáz.


Az meg hogy vadásznunk kell mert állatok vagyunk, meg jégkirálynőt kell játszani szimpla játszmázás, franc se kíváncsi egy ilyen nőre.

2020. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Szerintem ha tudod a módját, ahol össze tudsz vele találkozni, amit be tudsz állítani egy spontán helyzetnek, akkor köszönj rá egy csábos mosollyal és esetleg jegyezd meg, hogy legutóbb nagyon tetszett a zenéjük és kérdezd meg, hogy a jövőben lesz-e fellépés, ahol újra hallhatnád őt játszani, mert szeretnél ott lenni...
2020. jún. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pécsi vagy amúgy? :D


Itt tele van a város ilyen zenekarokkal.

Ismerek pár ilyen együttest személyesen is, és amúgy az ilyen feltörekvő zenekarok bazira örülnek neki, ha valaki véletlen oda megy, hogy: "Ahh, voltam koncerteden és ismerlek és jók vagytok." stb.


Kicsit ezért a hírnévért kezdik el, és nagyon örül egy-egy énekes vagy gitáros/dobos, ha ilyen van. Általában legalábbis.

2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem pécsi:)
2020. jún. 15. 15:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, a zenészekre úgy tapadnak a nők, mint légy a szarra. Esküszöm megtanulok gitározni.
2020. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15 :D ebbe talán van valami de tényleg nem amiatt tetszik, mert zenél.

De akkor köszönöm, ezek szerint talán annyira nem lőhetek mellé, legrosszabb esetben is (remélhetőleg) valakinek legalább okozok pár vidám percet.:)

2020. jún. 15. 18:11
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

#15 amúgy ezen már én is sokat gondolkodtam.


De amúgy ez azért van szerintem, mert kint állnak színpadon és nézik őket sokan.


Ha mondjuk egy humoristát 50 percig néz kb 1000 ember, abból a fele (500) nő. És abból az 500 ból Ha nagyon kis számmal gondolkodok, akkor is mondjuk egy tizede (50) elgondolkodik, hogy "Hmmm, amúgy ő jó pasi nem?"

És abból az ötvenből, ha csak megint minden tizedik mondja fejben azt, hogy igen. Akkor is az ÖT nő máris.

És ez csak egy előadás alatt, ami 50 perc. és 5 nő már azon van, hogy amúgy valahogy rámenjen az előadóra.


Zenészekkel ugyanez szerintem.

ÉS minden előadásnál egyretöbb ilyen van. Plusz egyre ismertebb lesz. és egyre több nő akarja, ami még feljebb viszi az értékét az emberek szemében. Még jobban akarják majd stb. És egy ilyen felfelé tartó spirálba kerül az illető.

Szóval ja. :D

Nem feltétlenül a zenélés a lényeg, hanem a rendszeres és sok ember előtti színpadon szereplés. Egy időután úgy is kiszúr magának valaki, hogy kellesz neki :)

2020. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!