Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol senki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol senki a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, regisztráltam az egyikre. 100% kitöltöttem az adatlapot, sok jóminőségű fotót töltöttem fel. Normálisan nézek ki, mosolygok, hibátlan a fogsorom. Sok nőnek írtam, volt akitől képet kértem, vagy beszélgetést kezdeményeztem. Senki nem reagált semmit. Akkor minek vannak fent? Más is tapasztalta ezt a szótlan jelenséget?
2020. jún. 14. 06:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki annak ír vissza, akinek akar. Ha már most nem tudod feldolgozni ezt a kis csalódást, hisztizel, hogy jaj, senki nem ír vissza most, mi lesz akkor, amikor élőben utasítanak vissza? Akkor majd eret vágsz magadon?
2020. jún. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
A profilok nagyrésze inaktív.
2020. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarna bárki is visszaírni valakinek aki úgy kezdi a kommunikációt, hogy képet kér tőlem.
2020. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Miket irtal nekik?
2020. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ez a helyzet társkeresőkön.

Az okára még én se jöttem rá teljesen, de szerintem, ha nem vagy "fullosan" kinéző pasi a képeken, akkor még arra se fognak méltatni, hogy a profilodat megnézzék.

Férfitöblet van. Egy átlagosan kinéző lány/nő is naponta több levelet kap, talán egy kicsit bele is unnak.

Bár ettől függetlenül jól esne egy, bocs, de nem vagy szimpi válaszlevél!

2020. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem nézel ki olyan jól, mint Brad Pitt és Johnny Depp együttvéve kétszer.
2020. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Mert megírtad a lányoknak a 111. levelet. 10. levélnél tovább egyik se olvas.
2020. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Pazar. Köszönöm a válaszokat. Akkor gyarapítom a társkeresőkről kilépő rendes, de kiábrándult férfiak táborát.
2020. jún. 14. 09:14
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyeneket engedd el. Egy sima társkeresőn ez mindennapos. De a tinderen egy kicsit idegesítő mikor megvan a match, és nem ír vissza. Ha már match van az azt jelentené, hogy bejössz neki. Akkor miért nem képes válaszolni? És nem insta követőket gyűjt, mert nincs neki megadva az instája. Sajnos ez ilyen el kell fogadni, és amint lehet élőben kell ismerkedni, mert online semmi értelme.
2020. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

#8 üdv a klubban!


Hátul az asztaloknál találsz üdítős és sütit.

2020. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!