Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huzamosabb ideje nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huzamosabb ideje nem válaszol a csaj. Lehetséges, hogy kiábrándult belőlem? F/21

Figyelt kérdés
Nemrég társkeresőn ismerkedtem meg vele és jól haladt a beszélgetés. Mivel ő kissé távolabb lakik említettem neki, hogy elnézhetne felém is, mert mondta, hogy erre ritkán jár.Ez mellett kérdeztem is valamit tőle, de egy nap óta nem válaszol. Szerintetek hülyeség volt ezt mondani, vagy mi lehet a gond?

2018. jan. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, hogy “szia :)” Ha arra sem válaszol, akkor nem érdekled. Nőként mondom.
2018. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet nem értékelte, hogy az első találkozót úgy tervezted szervezni, hogy ő utazik hozzád, te pedig semerre. Ezt sok nő nem így szeretné, hanem pl. félúton, vagy te utazz az ő városába. Sokak ezt alapnak veszik. De nem mindenki...
2018. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy interneten folyik a kommunikáció. Az interneten nincsenek jogaid. Nincsenek illem szabályok. Bárki felhatalmazást adhat saját magának arra, hogy azt, és akkor válaszoljon amit, amikor akar. Ha nem válaszol, akkor sem éri semmi kín, vagy szégyen érzet. Nem lesz következménye, nem kell felelősséget vállalni a tetteiért. Nem kell embernek tekinteni egymást.

Az egész netes beszélgetés emiatt b@$zódik el, mert egy hatalmas kibúvó mi den felelősség alól, így bármit megtehetsz.

2018. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a gyk szívügye az egyenlőség, viszont szerintebb illendőbb lett volna, hogy te mész a nőhöz vagy félúton taliztok.

Amúgy lehet talált jobbat vagy csak megunta a társkeresőt. Írj rá ha nem válaszol meg felejtsd el

2018. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"elnézhetne felém is"


Lehet, nem ez a mondat az oka, hogy nem válaszol, de ez nem jól vette ki magát. Kb. úgy, hogy téged annyira nem is érdekel, de ha netán erre jár, akkor azért találkoznál vele, de te magad a kisujjadat sem mozdítanád az ügy érdekében.

2018. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A közelemben fekvő nagyvárosra gondoltam, de neki viszonylag távolabb esik (kb. 50km). Ha ott találkoznék vele, akkor nekem is be kell utazzak, tehát félútnak tekinthető. Nem tudom most ebből a neki elküldött rossz megfogalmazásból kivágni magamat :(
2018. jan. 10. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az elnézhetnél felém duma úgy is átmehetett, hogy kb. dugni hívtad át.
2018. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lol még a csaj menjen hozzád? :D
2018. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!